pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Marketing, reklama » linki sponsorowane

linki sponsorowane

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
tomasz36





Dołączył: 28 Gru 2014
Posty: 66

Post2015-10-23, 13:10    linki sponsorowane Odpowiedz z cytatem
Używacie linki sponsorowane w swoich kampaniach marketingowych i reklamowych?Satysfakcjonowaną Was wyniki z nich?
Reklamy
ernest33





Dołączył: 27 Sty 2016
Posty: 6

Post2016-01-27, 12:05    linki sponsorowane Odpowiedz z cytatem
Linki sponsorowane to na dwoje babka wróżyła. Mnie osobiście one drażnią swoją jawnością i nachalnością, ale może one i się sprawdzają, nie wiem... Ja patrzę z punktu widzenia konsumenta i osobiście postawiłbym na inną mniej nachalną i oczywistą formę reklamy. Pozycjonowanie i takie bardziej ukryte formy reklamy. Ale każdy działa według własnych przekonań.
magda906





Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 352

Post2016-01-30, 21:16    linki sponsorowane Odpowiedz z cytatem
Sprawdzają się o ile kampanie linków jest dobrze prowadzona. Dlatego lepiej do tego wykorzystać agencję taką jak Green Parrot http://greenparrot.pl/nasza-oferta/seosem/ z odpowiednimi certyfikatami i doświadczeniem. a kiedy najlepiej adwords? Kiedy nasza strona nie jest jeszcze wypozycjonowana, kiedy mamy czasową promocję, kiedy świadczymy usługę sezonową itp. O resztę najlepiej podpytać w firmie.
kaska2909





Dołączył: 08 Sie 2015
Posty: 108

Post2016-02-04, 13:16    linki sponsorowane Odpowiedz z cytatem
Strategia promocji powinna być dobrze przemyślana, działania nie mogą być zbyt nachalne, jak napisał autor wyżej. Wydaje mi się, że warto postawić na content marketing, to dobry sposób na budowanie pozytywnego wizerunku firmy. Poza tym można wspomagać się także marketingiem mobilnym np. w postaci powiadomień sms kierowanych do stałych klientów o realizacji zamówienia czy promocjach itp. Wbrew pozorom takie działania przynoszą naprawdę dobre efekty, na https://serwersms.pl znajdziecie raport dotyczący skuteczności komunikacji sms.
Strona główna forum » Marketing, reklama » linki sponsorowane
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm