pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Inne - banki, lokaty, inwestycje, dotacje » Lokata bankowa czy fundusz gotówkowy?

Lokata bankowa czy fundusz gotówkowy?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Misiek123





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 182

Post2013-03-25, 11:02    Lokata bankowa czy fundusz gotówkowy? Odpowiedz z cytatem
Tak jak w temacie lokata bankowa czy fundusz gotówkowy ? Co byscie wybrali, co sie bardziej oplaca ? dzieki za pomoc
Reklamy
Byku





Dołączył: 02 Lut 2012
Posty: 106

Post2013-04-01, 18:09    Lokata bankowa czy fundusz gotówkowy? Odpowiedz z cytatem
Wedlug mnie lepszym rozwiązaniem jest lokata i ja bym wybral te opcje. Odsetki bedziesz mial na porownywalnym poziomie i na lokacie masz pewnosc ze nic nie stracisz.
Bogacz0





Dołączył: 03 Lis 2011
Posty: 152

Post2013-04-15, 09:57    Lokata bankowa czy fundusz gotówkowy? Odpowiedz z cytatem
Plusem funduszy jest to ze możemy w każdej chwili wycofać nasze srodki bez utraty odsetek, wiec jeżeli komus zalezy na płynność, warto zastanowić się nad funduszem. Lokaty daja nam pewność i bezpieczeństwo. Co leszpe ? Wszystko zalezy od indywidulanych potrzeb klienta.
Moneymaker





Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 210

Post2013-04-27, 20:09    Lokata bankowa czy fundusz gotówkowy? Odpowiedz z cytatem
Byku napisał:
Wedlug mnie lepszym rozwiązaniem jest lokata i ja bym wybral te opcje. Odsetki bedziesz mial na porownywalnym poziomie i na lokacie masz pewnosc ze nic nie stracisz.


Pewnosci nigdy nie masz Smile Zobacz co dziala sie na Cyprze Smile
Michal30





Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 196

Post2013-05-06, 18:26    Lokata bankowa czy fundusz gotówkowy? Odpowiedz z cytatem
Moneymaker napisał:
Byku napisał:
Wedlug mnie lepszym rozwiązaniem jest lokata i ja bym wybral te opcje. Odsetki bedziesz mial na porownywalnym poziomie i na lokacie masz pewnosc ze nic nie stracisz.


Pewnosci nigdy nie masz Smile Zobacz co dziala sie na Cyprze Smile


Na Cyprze bylo duzo strasznia a tak na prawde nic sie nie stalo.
Marek456





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 187

Post2013-05-14, 11:55    Lokata bankowa czy fundusz gotówkowy? Odpowiedz z cytatem
Misiek123 napisał:
Tak jak w temacie lokata bankowa czy fundusz gotówkowy ? Co byscie wybrali, co sie bardziej oplaca ? dzieki za pomoc



Ja bym wybral lokate - wieksze stopy zwrotu.
Strona główna forum » Inne - banki, lokaty, inwestycje, dotacje » Lokata bankowa czy fundusz gotówkowy?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm