pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Marketing, reklama » Marketing szeptany

Marketing szeptany

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Misiek123





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 182

Post2012-03-01, 22:30    Marketing szeptany Odpowiedz z cytatem
Siemano

Co sadzicie o marketingu szeptanym ? Moze ma ktos doswiadczenie z tym rodzajem reklamy i mógłby napsiac jak go skutecznie używać ? W ogole oplaca sie w to bawic ?
Reklamy
Robert





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 217

Post2012-03-08, 21:21    Marketing szeptany Odpowiedz z cytatem
Mnie osobiście denerwuje ( maly przyklad ) ostatnio na necie szukałem maszynki do golenia i chciałem poczytac opinie, ktora jest najlepsza to wiekszosc wpisow na forach to reklamy na zlecenie.
Moneymaker





Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 210

Post2012-03-09, 21:15    Marketing szeptany Odpowiedz z cytatem
Zgadzam sie z Robertem, ze taki spam jest mega denerwujacy. Wedlug mnie najwazniejsze, w marketingu jest aby nie przesadzac i robic go z glowa.
Prezes





Dołączył: 01 Lis 2011
Posty: 397

Post2012-03-12, 23:27    Marketing szeptany Odpowiedz z cytatem
Moneymaker napisał:
Zgadzam sie z Robertem, ze taki spam jest mega denerwujacy. Wedlug mnie najwazniejsze, w marketingu jest aby nie przesadzac i robic go z glowa.



Dokładnie, będąc nachalnym mozna wyrządzić więcej szkód niż pożytku.
Franklin





Dołączył: 20 Wrz 2012
Posty: 6

Post2012-09-24, 14:07    Marketing szeptany Odpowiedz z cytatem
Marketing szeptany jest skuteczny, tylko wtedy gdy jest robiony z głową. Same wklejanie linków, spamowanie często ma negatywne efekty i zamiast pomagać to szkodzi. Niestety internet jest wypełniony takimi "pustymi" postami. Takie działania niewiele mają wspólnego z marketingiem szeptanym.
drekker





Dołączył: 11 Gru 2012
Posty: 4
Miasto: Białystok

Post2012-12-11, 11:25    Marketing szeptany Odpowiedz z cytatem
Content marketing i quest posting wraz z marketingiem szeptanym mogą zdziałać cuda. Duże kampanie planuje się tygodniami, każdy kto z marszu wkracza i chce robić to dobrze to sie grubo myli, tutaj potrzeba też doświadczenia.
Marketing szeptany przydaje się głównie do bezpośredniego zwiększania sprzedaży w sklepach, tam nie koncentrujemy się na działaniach pozycjonowania ale na zwiększaniu sprzedaży.
_________________
Przygotuj profesjonalnie wyglądający biznes plan. Innowacyjny i wszechstronny mechanizm przygotowywania i udostępniania dokumentów firmowych.
menedżer_finansowy





Dołączył: 10 Gru 2012
Posty: 3

Post2012-12-11, 14:21    Marketing szeptany Odpowiedz z cytatem
drekker napisał:
Content marketing i quest posting wraz z marketingiem szeptanym mogą zdziałać cuda. Duże kampanie planuje się tygodniami, każdy kto z marszu wkracza i chce robić to dobrze to sie grubo myli, tutaj potrzeba też doświadczenia.
Marketing szeptany przydaje się głównie do bezpośredniego zwiększania sprzedaży w sklepach, tam nie koncentrujemy się na działaniach pozycjonowania ale na zwiększaniu sprzedaży


Zgadzam się w 100%, taki marketing przynosi nie tylko wzrost liczby odwiedzin strony, ale przede wszystkim przekłada się na sprzedaż (pod warunkiem że towar lub usługa są dobre)
gfs90





Dołączył: 03 Sty 2013
Posty: 1

Post2013-01-03, 10:27    Marketing szeptany Odpowiedz z cytatem
Ja osobiście uważam, że w dzisiejszych czasach marketing szeptany jest najskuteczniejszy i nie zgodzę się, że w sprzedaży. To właśnie w usługach bardzo ważne są polecenia klientów, ich opinie. Jako właściciel firmy świadczącej usługi elektryczne uważam, że najważniejsze aby robić to profesjonalnie.
Strona główna forum » Marketing, reklama » Marketing szeptany
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm