pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Prowadzenie biznesu, pomysły na nowy biznes » Meble, hokery do baru - gdzie kupić?

Meble, hokery do baru - gdzie kupić?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
rzeski





Dołączył: 27 Maj 2015
Posty: 10

Post2015-06-17, 17:14    Meble, hokery do baru - gdzie kupić? Odpowiedz z cytatem
Jestem na etapie rozkręcania mojej działalności gospodarczej. Ujmując rzecz ogólnie dążę do otwarcia lokalu gastronomicznego - małego baru. W tej chwili interesuje mnie kwestia wyposażenia wnętrza lokali. Wiadomo, że jak ma to być bar to potrzebne są i hokery barowe, czyli te charakterystyczne krzesła barowe. Zastanawiam się gdzie najlepiej nabyć tego typu meble. Niestety w zwykłych sklepach meblowych wybór jest dosyć marny szczerze powiedziawszy... Jeśli ktoś ma jakieś sugestie w tym zakresie to chętnie przeczytam Wink Oczywiście w grę wchodzą tylko nowe hokery.
Reklamy
thryll





Dołączył: 24 Maj 2015
Posty: 9

Post2015-06-17, 20:51    Meble, hokery do baru - gdzie kupić? Odpowiedz z cytatem
Poszukaj czegoś w internecie Smile W sieci wybór jest największy, a przy tym ceny również najrozsądniejsze Smile Krzesła barowe to krzesła, które ludzie kupują na specjalne okazje, więc może dlatego w sklepach stacjonarnych jest taki marny wybór Wink Postaw na internet, na pewno znajdziesz coś, co będzie odpowiadało Ci i pod względem fasonu, i ceny Wink Powodzenia w rozkręcaniu interesu! Smile
bonzaj





Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 10

Post2015-06-18, 20:48    Meble, hokery do baru - gdzie kupić? Odpowiedz z cytatem
ja też bym szukał gdzieś w sieci - allegro itp strony z pewnością pozwolą Ci zakupić ciekawe, nowoczesne i wyjątkowe hokery barowe w przyzwoitych cenach. Może nawet uda Ci się trafić na jakąś ciekawą promocję? Musisz szukać naprawdę wszędzie - nawet w tradycyjnych sklepach meblowych - czasami okazuje się, że w zwykłym sklepie promocji nie ma a tam jest Wink

Ostatnio zmieniony przez bonzaj dnia 2015-08-06, 09:14, w całości zmieniany 1 raz
onedollarman





Dołączył: 13 Maj 2014
Posty: 240

Post2015-06-30, 12:09    Meble, hokery do baru - gdzie kupić? Odpowiedz z cytatem
Takie meble to warto na zamówienie robić. U producenta dostaniesz najlepszą cenę.
maszynista





Dołączył: 20 Sie 2015
Posty: 41

Post2016-07-27, 21:08    Meble, hokery do baru - gdzie kupić? Odpowiedz z cytatem
ja kupując hockery postawiłem na firmę Logan. Na ich stronie internetowej http://www.logan.com.pl/meble-kawiarniane-2/hockery/ znalazłem idealne meble do swojego baru za całkiem przystępną cenę więc nawet długo się nie zastanawiałem.
karinos





Dołączył: 25 Sie 2016
Posty: 26

Post2016-08-25, 12:02    Meble, hokery do baru - gdzie kupić? Odpowiedz z cytatem
Takie meble jak stół + 8 krzeseł lub też stół + krzesła w innych konfiguracjach bez problemu kupisz w każdym sklepie meblowym. Pomyśl czy nie warto zamówić takich mebli online. Zazwyczaj w sieci są dużo tańsze.
kaktus





Dołączył: 28 Lip 2013
Posty: 33

Post2017-03-01, 09:55    Meble, hokery do baru - gdzie kupić? Odpowiedz z cytatem
Można też szukać mebli z lokali likwidowanych, często w bardzo atrakcyjnych cenach.
magda906





Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 352

Post2017-06-27, 22:12    Meble, hokery do baru - gdzie kupić? Odpowiedz z cytatem
Zerknij też na; https://aukcje.efl.com.pl , myślę że tam mogą takie urządzenia, sprzęty być w dobrej cenie.
Strona główna forum » Prowadzenie biznesu, pomysły na nowy biznes » Meble, hokery do baru - gdzie kupić?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm