pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Hydepark » Mieszkanie jak wynająć?

Mieszkanie jak wynająć?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Pompka





Dołączył: 06 Maj 2015
Posty: 9

Post2015-05-16, 12:48    Mieszkanie jak wynająć? Odpowiedz z cytatem
Siemka!
Mam mieszkanie do wynajęcia jest ono w warszawie dokładna dzielnica to Mokotów. Skomplikowało się w moim życiu dość sporo potrzebuje gotówki nie chce sprzedawać tego mieszkania, bo może być różnie już się przekonałem, więc wole dmuchać na zimne. Wiecie może jak szybko wynająć mieszkanie ? chciałbym po prostu może znaleźć firmę, która się tym zajmie i zrobi to , jak trzeba, bo ja szczerze mówiąc nie mam do tego głowy jest to temat niby łatwy, ale jestem w tym zielonym konkretnie. Chciałbym dowiedzieć się więcej szczegółów jak ktoś miał z czymś takim do czynienia.

Ostatnio zmieniony przez Pompka dnia 2015-07-16, 15:22, w całości zmieniany 1 raz
Reklamy
Tatar





Dołączył: 16 Maj 2015
Posty: 2
Miasto: Poznań

Post2015-05-16, 13:35    Mieszkanie jak wynająć? Odpowiedz z cytatem
ogłoszenia, dużo studentów szuka do wynajęcia
ifonka





Dołączył: 06 Maj 2015
Posty: 9

Post2015-05-16, 17:55    Mieszkanie jak wynająć? Odpowiedz z cytatem
Witaj, generalnie jeśli chodzi o wynajmę to możesz skorzystać z ogłoszenia ja zasugerował przedmówca np. na olx. Ewentualnie spróbuj skorzystać z pomocy agencji nieruchomości tylko musisz pamiętać, że pobierają oni opłatę za pomoc.Powodzenia.
myszio





Dołączył: 05 Maj 2015
Posty: 8

Post2015-05-18, 09:42    Mieszkanie jak wynająć? Odpowiedz z cytatem
Wynajęcie mieszkanie to nie jest taka skomplikowana sprawa, ale jak ktoś nie ma do tego głowy i czasu to faktycznie najlepiej jest zlecić cała obsługę na zewnątrz.. Tacy pośrednicy się wszystkim zajmują i w zasadzie to nic Cie nie interesuje, bo wszystkie problemy są załatwiane przez nich i nie musisz się o nic martwić, ale faktycznie jakiś procent trzeba im niestety oddać;/
Pompka





Dołączył: 06 Maj 2015
Posty: 9

Post2015-05-18, 23:03    Mieszkanie jak wynająć? Odpowiedz z cytatem
Dla mnie to nie problem dać procent firmie która dobrze zajmie się takim mieszkaniem bo to jest dla mnie ważne. Mam nadzieje że coś poradzicie przynajmniej teraz wiem że warto trochę upewniliście mnie w tym że ta firma ma sens. Musze coś poszukać na necie jeżeli macie jakieś propozycje chętnie je rozwarze.
FED01





Dołączył: 05 Maj 2015
Posty: 9

Post2015-05-19, 22:09    Mieszkanie jak wynająć? Odpowiedz z cytatem
jeśli potrzebujesz szybko gotówki to po co chcesz wynajmować firmę i tracić na jej wynajmie pieniądze ? może lepiej zacznij od poszukiwań wśród znajomych i ich znajomych czy przypadkiem poszukują mieszkanie do wynajęcia, w ten sposób może uda Ci się znaleźć odpowiednich lokatorów i do tego będziesz miał więcej gotówki, która tak bardzo jest Ci potrzebna
Strona główna forum » Hydepark » Mieszkanie jak wynająć?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm