pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Prowadzenie firmy, zakładanie nowej » Na czym można oszczędzić prowadząc firmę?

Na czym można oszczędzić prowadząc firmę?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Autor Wiadomość
ron





Dołączył: 15 Wrz 2015
Posty: 92

Post2017-02-27, 03:43    Na czym można oszczędzić prowadząc firmę? Odpowiedz z cytatem
Moim zdaniem oprócz pozycjonowania, dobrym rozwiązaniem będzie marketing mobilny. Zobaczcie sobie https://serwersms.pl można go obsługiwać samemu, jest to system intuicyjny, można wybrać sobie odpowiedni pakiet. Komunikacja sms to dobra opcja, bo z informacją trafia się do klienta bardzo szybko.
Reklamy
TuAga





Dołączył: 19 Sie 2015
Posty: 21

Post2017-03-13, 21:03    Na czym można oszczędzić prowadząc firmę? Odpowiedz z cytatem
jeżeli szukasz oszczędności w firmie to warto sprawy księgowe powierzyć fachowcom, ja zaufałem specjalistom z biura rachunkowego rachmistrzowie.pl, ostatnio bardzo mi pomogli uzyskać dotację na rozwój działalności
maszynista





Dołączył: 20 Sie 2015
Posty: 41

Post2017-03-13, 21:22    Na czym można oszczędzić prowadząc firmę? Odpowiedz z cytatem
Też nie można przesadzać, ponieważ nie można szukać oszczędności wszędzie. Mój znajomy nie kontrolował należności, potem miał problemy z odzyskaniem długu, na szczęście zgłosił się do biura Business Intelligence Agency i rozwiązali sprawę jednak jak widać czasem trzeba po prostu sprawdzać pewne rzeczy żeby nie było więcej problemów
Elenka





Dołączył: 20 Sty 2016
Posty: 43

Post2017-03-29, 19:56    Na czym można oszczędzić prowadząc firmę? Odpowiedz z cytatem
Czasem trzeba zainwestować, by móc później oszczędzać. Mój znajomy szukał ostatnio firmy, która zajmuje się produkcja linii technologicznych . Ponieważ chciał zautomatyzować produkcje swojego produktu. Dzięki zastosowaniu linii, mógłby zaoszczędzić na wielu etapach, dotychczasowej produkcji ręcznej. [/url]
micha45





Dołączył: 03 Lis 2015
Posty: 146

Post2017-05-28, 17:09    Na czym można oszczędzić prowadząc firmę? Odpowiedz z cytatem
Najpierw przeprowadzać mały audyt w własnej firmie i będziesz wiedział, gdzie szukać oszczędności i co można usprawnić. Możesz poszukać nowych podwykonawców dla usług, które zlecasz na zewnątrz np. sprzątanie lub callcenter. Kalkulatory takich usług są dostępne na kalkulatordlafirm.pl
dramonas





Dołączył: 10 Sie 2015
Posty: 10
Miasto: Warszawa

Post2017-06-18, 15:43    Na czym można oszczędzić prowadząc firmę? Odpowiedz z cytatem
Najlepiej prowadzić ją samodzielnie. Wówczas najwięcej zaoszczędzisz.
redykat





Dołączył: 03 Cze 2015
Posty: 78

Post2017-07-05, 13:44    Na czym można oszczędzić prowadząc firmę? Odpowiedz z cytatem
Dużo pieniędzy można zaoszczędzić zatrudniając dobrą firmę logistyczną, jeśli oczywiście jej potrzebujemy.
redds





Dołączył: 17 Lip 2016
Posty: 198

Post2017-08-16, 08:24    Na czym można oszczędzić prowadząc firmę? Odpowiedz z cytatem
U mojego brata w firmie dużym kosztem były przejazdy pracowników. Teraz wynajmuje busy z https://www.busy.travel/, przez co koszta w tym zakresie spadły o ok 25-30%. W skali roku oszczędności są naprawdę znaczne.
magda906





Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 352

Post2017-12-28, 23:02    Na czym można oszczędzić prowadząc firmę? Odpowiedz z cytatem
Na pewno sporą sumę można zaoszczędzić, prowadząc samodzielnie księgowość. W skali roku może to być nawet kilka tysięcy złotych oszczędności! Jeśli chciałbyś zająć się nią samodzielnie, możesz skorzystać z oprogramowania udostępnianego przez https://wfirma.pl/ (można je przetestować za darmo).
mefisto





Dołączył: 07 Kwi 2013
Posty: 99

Post2017-12-31, 19:54    Na czym można oszczędzić prowadząc firmę? Odpowiedz z cytatem
dramonas napisał:
Najlepiej prowadzić ją samodzielnie. Wówczas najwięcej zaoszczędzisz.


Niekoniecznie - ja bym wolał nie prowadzić księgowości sam - za duże ryzyko błędu.
redds





Dołączył: 17 Lip 2016
Posty: 198

Post2018-02-26, 10:03    Na czym można oszczędzić prowadząc firmę? Odpowiedz z cytatem
Na pewno nie można oszczędzać na księgowości. Ze skarbówką nie ma żartów, dlatego najlepiej mieć sprawdzone biuro rachunkowe Tarnów, które poradzi sobie z każdą kontrolą.
Szkot





Dołączył: 07 Lis 2013
Posty: 217

Post2018-06-29, 11:06    Na czym można oszczędzić prowadząc firmę? Odpowiedz z cytatem
Na zbilansowaniu zakupów. W tym celu warto organizować małe postępowania przetargowe w poszukiwaniu najkorzystniejszej oferty.
Jagoda





Dołączył: 24 Wrz 2014
Posty: 22

Post2018-07-16, 09:23    Na czym można oszczędzić prowadząc firmę? Odpowiedz z cytatem
To na pewno. Chociaż ja ostatnio jestem do przodu na necie, bo wzięłam z UPC Biznes Pro 400 i mam co miesiąc 30 zł zniżki. W skali roku to są trzy stówki, które mogę przeznaczyć na inne rzeczy. Pomijam już takie oczywistości jak zadowolenie z netu u nich. Sporo przesyłam i odbieram, więc internet to jak ręka przy mojej działalności.
mamatulka





Dołączył: 28 Lis 2014
Posty: 16

Post2018-07-30, 00:45    Na czym można oszczędzić prowadząc firmę? Odpowiedz z cytatem
Też wzięłam u nich internet, nawet dostałam bon sodexo na stówkę. No a jak nie będę zadowolona, to w ciągu 60 dni mogę zrezygnować, bez ponoszenia żadnych kosztów.
mefisto





Dołączył: 07 Kwi 2013
Posty: 99

Post2018-09-30, 22:08    Na czym można oszczędzić prowadząc firmę? Odpowiedz z cytatem
Np. na biurze, wybierając biuro wirtualne.
Strona główna forum » Prowadzenie firmy, zakładanie nowej » Na czym można oszczędzić prowadząc firmę?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm