pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Marketing, reklama » Nazwa dla firmy remontowo budowlanej ?

Nazwa dla firmy remontowo budowlanej ?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Waldus





Dołączył: 11 Mar 2012
Posty: 122

Post2012-04-12, 20:26    Nazwa dla firmy remontowo budowlanej ? Odpowiedz z cytatem
Nie wiem, czy dobry dział, jak coś to proszę przerzucić.

Potrzebuje jakaś dobra, łatwą do zapamiętania a zarazem oryginalna nazwę dla firmy zajmującej się remontami, wykańczaniem mieszkań i domów, malowaniem itp. Bardzo proszę o pomoc. Dzięki !!!
Reklamy
Marek456





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 187

Post2012-04-16, 01:46    Nazwa dla firmy remontowo budowlanej ? Odpowiedz z cytatem
Najczesciej firmy budowlane nazywane sa od imienia z koncowka bud, u Ciebie jesli nazywasz sie Waldek wychodziloby Walbud - co Ty na to ?
Waldus





Dołączył: 11 Mar 2012
Posty: 122

Post2012-04-17, 20:29    Nazwa dla firmy remontowo budowlanej ? Odpowiedz z cytatem
Myslalem o czym innym, zeby wasnie nazwa nie miala koncowki Bud albo Ex, ale dzieki Smile

Jak macie jeszcze jakies pomysly piszcie.
Prezes





Dołączył: 01 Lis 2011
Posty: 397

Post2012-04-19, 10:49    Nazwa dla firmy remontowo budowlanej ? Odpowiedz z cytatem
Duze firmy budowalne często nazywają sie od nazwiska wlasciciela, wiec moze Twoje nazwisko + Construction ... albo inicjaly + Construction.
Byku





Dołączył: 02 Lut 2012
Posty: 106

Post2012-04-22, 18:22    Nazwa dla firmy remontowo budowlanej ? Odpowiedz z cytatem
Wedlug mnie szukanie jakiejś wyszukanej nazwy dla malej firmy budowlanej jest trochę bez sensu ... i tak większość osob bedzie mowilo, ze u niego robil koles Waldek i jest dobry i tani. Jakbyś miał duza firme to nazwa jest ważna, ale przy malej to nic Ci nie da.
Waldus





Dołączył: 11 Mar 2012
Posty: 122

Post2012-04-27, 20:13    Nazwa dla firmy remontowo budowlanej ? Odpowiedz z cytatem
Prezes napisał:
Duze firmy budowalne często nazywają sie od nazwiska wlasciciela, wiec moze Twoje nazwisko + Construction ... albo inicjaly + Construction.


fajny pomysl podoba mi sie Smile jak na nic lepszego nie wpadne to zostaje W.K Construction
Strona główna forum » Marketing, reklama » Nazwa dla firmy remontowo budowlanej ?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm