pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Wydarzenia, polityka » Nowy rzad Ewy Kopacz

Nowy rzad Ewy Kopacz

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Autor Wiadomość
katia81





Dołączył: 16 Cze 2015
Posty: 5

Post2015-06-16, 13:52    Nowy rzad Ewy Kopacz Odpowiedz z cytatem
Trudno to nazwać nowym rządem, skoro czas rządzenia właśnie dobiega końca. Widać, że szukano kandydatów, za którymi jeszcze zła opinia się nie wlecze i których można uznać za specjalistów, np. nowy minister zdrowia mi się podoba, ale co z tego jak w tak krótkim czasie żadnych zmian nie wprowadzi.
Reklamy
getsmile





Dołączył: 21 Maj 2015
Posty: 181

Post2015-06-17, 09:34    Nowy rzad Ewy Kopacz Odpowiedz z cytatem
Słowa prawdy o Nowoczesna.PL

https://www.youtube.com/watch?v=yUUbxHnl_Yg
Bomba





Dołączył: 29 Maj 2015
Posty: 9

Post2015-06-17, 15:33    Nowy rzad Ewy Kopacz Odpowiedz z cytatem
Coraz bliżej wyborów, więc PO chwyta się każdej możliwości, żeby polepszyć sytuacje. Dla mnie zmiana ministrów w tym momencie jest totalnie bezsensowna, przecież i tak do października nie zdążą nic nowego wprowadzić i nic wskórać, wszystko gra pozorów.
smykly677





Dołączył: 23 Cze 2015
Posty: 1
Miasto: Rzeszów

Post2015-06-23, 15:50    Nowy rzad Ewy Kopacz Odpowiedz z cytatem
lepszy niż rząd Tuska
getsmile





Dołączył: 21 Maj 2015
Posty: 181

Post2015-06-24, 18:06    Nowy rzad Ewy Kopacz Odpowiedz z cytatem
To już wszystko tylko prowizorka.
onedollarman





Dołączył: 13 Maj 2014
Posty: 240

Post2015-06-30, 12:14    Nowy rzad Ewy Kopacz Odpowiedz z cytatem
Ciekawe ile będą mieć % we wrześniu.
Fucz





Dołączył: 06 Lip 2015
Posty: 6

Post2015-07-06, 22:21    Nowy rzad Ewy Kopacz Odpowiedz z cytatem
Kopacz dostała w spadku sporo politycznych kukułczych jaj, jak sprawa górnictwa. To, czym PO nie chciała się zająć przez lata, spadło na nią. Ale nie jest mi jej żal, bo poprzednie lata spędziła w tym układzie, przyczyniła się do zapaści, jaką mamy.
Lol





Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 8

Post2015-07-18, 09:48    Nowy rzad Ewy Kopacz Odpowiedz z cytatem
Nowy rzad to tylko i wyłącznie takie gadanie pod publiczkę , od zawszee. Wiadaomo, że partia jest jedna przy władzy i minister nie będzie robił nagle czegoś bez konsultacji z partyjnym pionem. To tacy biurokraci i rzecznicy prasowi pewnych resortoów.
Lol





Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 8

Post2015-07-18, 09:50    Nowy rzad Ewy Kopacz Odpowiedz z cytatem
Fucz napisał:
Kopacz dostała w spadku sporo politycznych kukułczych jaj, jak sprawa górnictwa. To, czym PO nie chciała się zająć przez lata, spadło na nią. Ale nie jest mi jej żal, bo poprzednie lata spędziła w tym układzie, przyczyniła się do zapaści, jaką mamy.


Tak, masz rację, krytykowanie jej za wszystko, co właśnie odziedziczyła, jest dużą niesprawiedzliwością. Coż, tusku to polityk z grupy putinopodobnych( merkel też)- mam na myśli rządzenie twardą ręką , niewygodne rzeczy zrzucając na innych. No, w sumie merkel nie;)
gornik





Dołączył: 09 Lip 2015
Posty: 6

Post2015-07-22, 16:24    Nowy rzad Ewy Kopacz Odpowiedz z cytatem
To porażka, rząd Ewy Kopacz to ludzie absolutnie nieprzygotowani do tego by rozsądnie rządzić i podejmować decyzje. Tak nasza scena polityczna to wstyd.
sokol





Dołączył: 09 Lip 2015
Posty: 4

Post2015-07-23, 10:47    Nowy rzad Ewy Kopacz Odpowiedz z cytatem
najbardziej mnie śmieszy łudzenie się że jazda pociągiem miałaby jakoby przynieśc poprawę warunków życia nam obywatelom a te dialogi to jak z kaberetu albo fimów misia no ja wiem żę ktoś żył w czasach PRL to możę wszystko myśli że przejdzie ale ja chcę zmian
izaurus





Dołączył: 12 Lip 2015
Posty: 6

Post2015-07-23, 21:19    Nowy rzad Ewy Kopacz Odpowiedz z cytatem
Ona się tylko raz przejechała i narzeka..Ciekawe co by miała zrobić jakby to pracy miałby dojeżdzać tak codziennie. Na pewno by wybrała taksówkę i na pewno by nie chciała się męczyć z takim tłokiem ludzi..no jak oczywiście kto lubi a ona lubiała się przejechać aby zrobić szum medialny.
artyciak





Dołączył: 15 Lip 2015
Posty: 6

Post2015-08-05, 18:28    Nowy rzad Ewy Kopacz Odpowiedz z cytatem
No tak jest cały czas szum. Ona go robi a my to wszystko łykamy te jej słowa co ona opowiada. Teraz mi powiedźcie co ona takiego dobrego wprowadziła jeśli już się pytać będziemy o jakieś to obietnice przed wyborcze..czy ktoś może mi tutaj podać jakiś porządny przykład ?
diaremoser





Dołączył: 11 Sie 2015
Posty: 10
Miasto: Warszawa

Post2015-08-11, 15:40    Nowy rzad Ewy Kopacz Odpowiedz z cytatem
mi sie podoba
VanGog





Dołączył: 03 Maj 2015
Posty: 12

Post2015-08-17, 13:17    Nowy rzad Ewy Kopacz Odpowiedz z cytatem
ja jestem zażenowany. postkomuniści zrobili kilka flagowych projektów jak darmowe podręczniki, wydłużenie urlopu macierzyńskiego i karta dużej rodziny. powtarzają to w każdym programie, do którego są zapraszani. monitoruję ich dokładnie i czekam na dzień, w którym będą rozliczeni za rozbiór Polski i za tą cholerną propagandę. przecież każdy kraj, który gospodarczo sobie nie radzi ma jeden i ten sam problem - korupcja na szeroką skalę i głupich obywateli. przykro mi to mówić, ale z wiedzą jaką zgromadziłem w ostatnich latach kiedy mnie "olśniło politycznie", nie mogę inaczej tego nazwać. wyprzedali nam już wszystko, okradli niemal każdego, a nadal mają poparcie. jakby ludzie byli bardziej zainteresowani to już dawno temu wyszliby na ulice i wypędzili bande
Strona główna forum » Wydarzenia, polityka » Nowy rzad Ewy Kopacz
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm