pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Nieruchomości » Od kiedy muszę płacić czynsz ???

Od kiedy muszę płacić czynsz ???

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
nowy





Dołączył: 23 Sie 2012
Posty: 44

Post2012-08-23, 22:29    Od kiedy muszę płacić czynsz ??? Odpowiedz z cytatem
Hej, w grudniu odbieram kluczę do swojego upragnionego własnego M, już dziś jednak wiem, że nie będzie mnie stać od razu na wykończenie mieszkania a drugiego kredytu nie dostanę. Najprawdopodobniej mieszkanie wykończę i zamieszkam w nim gdzieś w okolicy czerwca przyszłego roku (wersja optymistyczna) jak do tego czasu nie płaić czynszu skoro w nim nie będe mieszkał, czy mam grać na zwłokę przy odbiorze mieszkania i nic nie podpisywać, czy tak można i jak długo, albo jak inaczej ominąć płącenia za coś czego jeszcze nie uzywam
Reklamy
Mróweczka





Dołączył: 28 Sie 2012
Posty: 8

Post2012-08-28, 14:54    Od kiedy muszę płacić czynsz ??? Odpowiedz z cytatem
nowy napisał:
Hej, w grudniu odbieram kluczę do swojego upragnionego własnego M, już dziś jednak wiem, że nie będzie mnie stać od razu na wykończenie mieszkania a drugiego kredytu nie dostanę. Najprawdopodobniej mieszkanie wykończę i zamieszkam w nim gdzieś w okolicy czerwca przyszłego roku (wersja optymistyczna) jak do tego czasu nie płaić czynszu skoro w nim nie będe mieszkał, czy mam grać na zwłokę przy odbiorze mieszkania i nic nie podpisywać, czy tak można i jak długo, albo jak inaczej ominąć płącenia za coś czego jeszcze nie uzywam


Nie musisz płacić za część mediów (choć gdzieniegdzie sa regulaminy że 1 osoba niezależnie od tego czy mieszkasz czy nie). Raczej nie wróżę możliwości łatwego uzyskania odroczenia płatności - no może o miesiąc
Bogacz0





Dołączył: 03 Lis 2011
Posty: 152

Post2012-09-06, 12:17    Od kiedy muszę płacić czynsz ??? Odpowiedz z cytatem
Ja bym podskoczył do jakiegoś biura nieruchomości i podpytał - oni powinni wiedzieć co zrobić, żeby nie płacić.
Strona główna forum » Nieruchomości » Od kiedy muszę płacić czynsz ???
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm