pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Marketing, reklama » Oklejanie samochodu - reklama na samochodzie

Oklejanie samochodu - reklama na samochodzie

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2
Autor Wiadomość
zetonek





Dołączył: 22 Maj 2015
Posty: 9

Post2015-06-10, 19:17    Oklejanie samochodu - reklama na samochodzie Odpowiedz z cytatem
Ale to jest słabe..Taka reklama jest bardziej w stylu studenckim. Dla takiego normalnego człowieka ta forma reklamy już nawet nie przemawia. Reklama ta może być w wieku do 25 lat i nie więcej. Bo się tego nie opłaca robić i na pewno nie warto czegoś takiego mieć.
Reklamy
szubert88





Dołączył: 25 Maj 2015
Posty: 8

Post2015-06-13, 22:06    Oklejanie samochodu - reklama na samochodzie Odpowiedz z cytatem
Uważam, że reklamy na autach przykuwają uwagę, ale zdania co do ich skuteczności nie mam. Nie wiem czy poświęciłbym własne auto do reklamowania firmy. Może warto zastanowić się nad jakimś firmowym autem, którego nie będzie szkoda okleić. Zresztą chyba na wycieczkę z rodziną za miasto nie chcesz jeździć z logiem firmy.
polcia





Dołączył: 03 Cze 2015
Posty: 6

Post2015-07-13, 12:57    Oklejanie samochodu - reklama na samochodzie Odpowiedz z cytatem
To musi się rzucać w oczy zgadzam się ale nie jetem do końca przekonany, czy będzie to opłacalne pod względem znalezienia grupy docelowej. Jak takie auto mogłoby wówczas wyglądać? Bo rozumiem, że na samym naklejeniu adresu nie może się to zakończyć..
Strona główna forum » Marketing, reklama » Oklejanie samochodu - reklama na samochodzie
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm