pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Prowadzenie biznesu, pomysły na nowy biznes » Pomoc w grze na giełdzie

Pomoc w grze na giełdzie

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
MarekSztych





Dołączył: 31 Maj 2015
Posty: 1

Post2015-05-31, 18:09    Pomoc w grze na giełdzie Odpowiedz z cytatem
Witajcie,

Jakiś czas temu spodobało nam się rozwiązanie dość prostego i jakby "przy okazji" przekazywania treści biznesowych w postaci paska na dole ekranu telewizora - pewnie znacie z licznych programów informacyjnych.
No i postanowiliśmy zrobić coś podobnego, nieco bardziej rozbudowanego, na komputery.
Serdecznie Was zapraszam do sprawdzenia jak to działa. Mała, bezpłatna aplikacja z mnóstwem możliwości "trzymania ręki na pulsie".

Appsa można ściągnąć tutaj: http://www.pasekbiznesowy.pl/

Gdyby ktoś miał ochotę napisać parę słów opinii - będę zobowiązany.

pozdrawiam serdecznie,

Marek Sztych

----

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.Dotacje na innowacje.Inwestujemy w Waszą przyszłość.
Reklamy
barzej66





Dołączył: 06 Maj 2015
Posty: 10

Post2015-06-01, 22:08    Pomoc w grze na giełdzie Odpowiedz z cytatem
Jakbym się znał na tej giełdzie to z miłą chęcią bym pomógł. Ja się niestety nie znam i ja nie za bardzo mogę pomóc..Po prostu to jest ciężka sprawa i po prostu nie wiem jak to zrobić by coś komuś doradzić. Ledwo sobie samemu sobie radzę z moją małą grą na giełdzie.
onedollarman





Dołączył: 13 Maj 2014
Posty: 240

Post2015-06-30, 12:10    Pomoc w grze na giełdzie Odpowiedz z cytatem
Grunt to pasek do spodni Laughing
Strona główna forum » Prowadzenie biznesu, pomysły na nowy biznes » Pomoc w grze na giełdzie
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm