pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Wydarzenia, polityka » Pozew o kradzież środków z OFE

Pozew o kradzież środków z OFE

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2
Autor Wiadomość
Gerwazy





Dołączył: 19 Kwi 2015
Posty: 8

Post2015-05-04, 22:31    Pozew o kradzież środków z OFE Odpowiedz z cytatem
Myśle ze jest z góry przegrana sprawa niestety. Mimo wszystko to dziwne że miliardy złotych wyparowało czyli de facto zostało przelane na wypłatę emerytur dzisiejszym emerytom . Można się pocieszać że część młodych jest na utrzymaniu emerytów to te pieniaze jakoś wrócą ale mizerne pocieszenie


Żyjesz w świecie marzeń? Chcesz mieć swój bajkowy domek? Zrealizuj to z http://domjakzbajki.yolasite.com/ i ciesz się życiem.

Ostatnio zmieniony przez Gerwazy dnia 2015-06-30, 20:43, w całości zmieniany 1 raz
Reklamy
gregorio11





Dołączył: 04 Maj 2015
Posty: 9

Post2015-05-09, 18:52    Pozew o kradzież środków z OFE Odpowiedz z cytatem
OFE to taka mityczna skarbonka jestem za tym żeby każdy sobie wziął czyjeś pieniadze i zaczał rozdawać pieniądze innym. w takim razie jestem za tym żeby OFE po prostu zlikwidować bo chyba większych szans nie ma na to że te pieniądze powrócą na konta swoich właścicieli.
barzej66





Dołączył: 06 Maj 2015
Posty: 10

Post2015-06-01, 22:10    Pozew o kradzież środków z OFE Odpowiedz z cytatem
Co tu się w tym kraju wyprawia..Naprawdę bardzo dużo się rzeczy dzieję ale czy dobrych to już raczej jakoś niekoniecznie. Po prostu to są rzeczy takie jakieś dziwne, wszędzie kasa ucieka i wszędzie właśnie nam polakom czegoś brakuję. Nie lubię takich sytuacji.
korezus





Dołączył: 15 Cze 2015
Posty: 2
Miasto: Poznań

Post2015-06-15, 10:26    Pozew o kradzież środków z OFE Odpowiedz z cytatem
komuś udało się odzyskać środki?
Strona główna forum » Wydarzenia, polityka » Pozew o kradzież środków z OFE
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm