pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Prowadzenie firmy, zakładanie nowej » Praca na etat czy wlasny biznes ?

Praca na etat czy wlasny biznes ?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2
Autor Wiadomość
money87





Dołączył: 18 Paź 2013
Posty: 5

Post2013-10-18, 11:43    Praca na etat czy wlasny biznes ? Odpowiedz z cytatem
Co racja, to racja bez dobrego pomysłu ani rusz. Poza tym trzeba zająć się tym, na czym się najlepiej znamy. Jak dla mnie własny biznes jest dużo bardziej opłacalny i ma więcej plusów w porównaniu do pracy na etacie.
Reklamy
kaja_kowal





Dołączył: 28 Paź 2013
Posty: 5

Post2013-10-28, 11:10    Praca na etat czy wlasny biznes ? Odpowiedz z cytatem
Ja kiedyś pracowałam na etacie, ale założyłam własną firmę i nie żałuję, uważam, że to był najlepszy wybór jakiego mogłam dokonać.
Szkot





Dołączył: 07 Lis 2013
Posty: 217

Post2013-11-07, 18:25    Praca na etat czy wlasny biznes ? Odpowiedz z cytatem
w biznesie nie zna się wysokości wynagrodzenia Smile
rochelia





Dołączył: 07 Mar 2014
Posty: 2
Miasto: Sopot

Post2014-03-07, 15:40    Praca na etat czy wlasny biznes ? Odpowiedz z cytatem
Jeżeli własny biznes to tylko na KRUS-ie, inaczej się nie opłaca.
Amberus





Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 446

Post2014-03-07, 18:03    Praca na etat czy wlasny biznes ? Odpowiedz z cytatem
Obostrzenia, podatki i inne obciążenia powoli dobijają prywatną inicjatywę. Mimo że mam firmę powoli przechodzę na zarabianie w internecie. Obecnie jest to dość dobrze opłacalne. Wybrałem sobie firmę niemiecką SCC. Zarabiam non-stop, minimalny nakład pracy, do 5 minut dziennie, a kasa leci systematycznie. Nic więcej nie potrzeba.
ada





Dołączył: 29 Sie 2014
Posty: 12
Miasto: Łódź

Post2014-10-13, 15:30    Praca na etat czy wlasny biznes ? Odpowiedz z cytatem
powiem krótko: własny biznes, ale nie w naszym pięknym kraju... No chyba że wspomniane wyżej zarabianie w internecie
Herbaaol





Dołączył: 17 Kwi 2015
Posty: 8

Post2015-04-24, 11:00    Praca na etat czy wlasny biznes ? Odpowiedz z cytatem
Własny biznes nie w naszym kraju, lokalny patriota Smile to jest racja i prawda, tutaj bardzo ciężko z czymś ruszyć by odpowiednio coś się rozkręciło. Jeśli ktoś chce założyć własną firmę to lepiej już jest założyć ją w Wielkiej Brytanii albo też w Czechach.


Kilka przydatnych rad jak kupować z głową i oszczędzać przy tym masę pieniędzy. Polecam każdemu kto lubi kupować dużo ale możliwie tanio
http://pelnetorby.blog.pl/
Strona główna forum » Prowadzenie firmy, zakładanie nowej » Praca na etat czy wlasny biznes ?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm