pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » E-biznes » Praca w domu przy komputerze.

Praca w domu przy komputerze.

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny
Autor Wiadomość
Studencik





Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 159

Post2013-09-05, 13:41    Praca w domu przy komputerze. Odpowiedz z cytatem
Od października będę mial duzo czasu w domu i szukam dodatkowej pracy, którą mógłbym wykonywać przy komputerze. Czekam na Wasze podpowiedzi. Dzieki !!!
Reklamy
Amberus





Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 446

Post2013-09-13, 21:11    Praca w domu przy komputerze. Odpowiedz z cytatem
Nie czekaj, samemu wertuj internet i odpowiednie fora. Pracy dodatkowej jest masa. Wystarczy sie rozejrzeć. Powodzenia.
Michal30





Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 196

Post2013-09-23, 13:36    Praca w domu przy komputerze. Odpowiedz z cytatem
Ankiety, spam, pisanie prac, przepisywanie itp itd
Kajko





Dołączył: 26 Wrz 2013
Posty: 6
Miasto: Słupsk

Post2013-09-26, 12:16    Praca w domu przy komputerze. Odpowiedz z cytatem
poszukaj po stronach z ofertami prac zdalnych, dużo jest takich w sieci
edila





Dołączył: 12 Cze 2013
Posty: 8

Post2013-09-26, 13:54    Praca w domu przy komputerze. Odpowiedz z cytatem
Nie napisałeś chociaż tak ogólnie jaka praca by Cię interesowała. Jeśli umiesz i lubisz pisać, to tak jak ktoś tu już wymienił, zainteresuj się ofertami/zleceniami dotyczącymi copywritingu. Natomiast jeśli masz stronę/bloga lub zacięcie do pracy to polecam zapoznać się z programami partnerskimi - tu dużo zależy do Twojego zaangażowania, ale możesz też ładne pieniądze z tego wyciągnąć. Ja programy partnerskie traktuje jako dodatkowy dochód - na zasadzie: skoro mogę zarobić w ten sposób, to dlaczego miałabym nie skorzystać? Ze swojej strony mogę polecić program partnerski easy-forex. Jest to pp z branży forex, które mają chyba najwyższe stawki ze wszystkich programów dostępnych w sieci. Ogólnie zarabiasz od każdego aktywnego klienta, którego skierowałeś do easy-forex (CPA do 250 dolarów), masz udział w jego przychodach w postaci bonusu za zysk z jego obrotu i wiele narzędzi marketingowych takich jak ebook, tabele walut, banery czy przeliczniki walut do umieszczenia na swojej stronie czy blogu. Osobom zainteresowanym mogę podać więcej info na priv.

Ostatnio zmieniony przez edila dnia 2013-10-04, 12:32, w całości zmieniany 1 raz
mrkiniu





Dołączył: 03 Paź 2013
Posty: 3

Post2013-10-03, 09:49    Praca w domu przy komputerze. Odpowiedz z cytatem
Jeśli masz dużo czasu, to proponuję Ci stworzyć swoją stronę (blaga) która przy odpowiednim ustawieniu stanie się maszynką do robienia pieniędzy.
Musisz tylko pamiętać, że przy tym rozwiązaniu musi minąć jakiś czas zanim zaczną się pierwsze dochody, musisz zainwestować swój czas i niewielkie pieniądze (około 30zł miesięcznie), ale moim patrząc z perspektywy czasu, jest to inwestycja bardzo opłacalna.

Przeczytaj sobie moją wypowiedź na forum http://www.forum.pieniadz.pl/programy,partnerskie,jak,zaczac,t18720.html

Pozdrawiam.
LuckyGuy





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 156

Post2013-10-05, 08:26    Praca w domu przy komputerze. Odpowiedz z cytatem
Duzo ofert jest z przepisywania tekstow.
jusstynaa_n





Dołączył: 07 Paź 2013
Posty: 6

Post2013-10-07, 10:12    Praca w domu przy komputerze. Odpowiedz z cytatem
Praca zdalna typu copywriting lub oglądanie reklam. Ofert jest mnóstwo, trzeba tylko trochę poszukać.
edila





Dołączył: 12 Cze 2013
Posty: 8

Post2015-06-25, 09:33    Praca w domu przy komputerze. Odpowiedz z cytatem
Forex Affiliate to jeden z najlepszych na świecie programów partnerstwa finansowego. Od 2003 roku, grupa Easy-Forex, wypłaciła Parterom i Brokerom Wprowadzającym (IB) prowizje o wartości milionów dolarów. Partnerzy zarabiają na skierowaniu do firmy klientów, którzy zajmują się handlem walutami, towarami, opcjami i indeksami Easy-Forex.

Partnerzy Easy-Forex pomagają w rozszerzaniu działalności i są traktowani przez grupę jako część wysoko cenionego personelu. Partnerzy są wynagradzani za każdego pozyskanego klienta. Kiedy zdecydujesz się na założenie konta partnerskiego w Easy-Forex dostaniesz dostęp do linków i materiałów, a jeżeli polecone przez Ciebie osoby zaczną działać to zyskasz prowizje.

Udział w CPA i dochodach jest prowizją przeznaczoną dla afiliantów online i brokerów wprowadzających. Z rabatów Lot i Pip powinni skorzystać klienci, którzy mają znajomych obracających dużymi kwotami lub partnerzy, którzy mają dostęp do doświadczonych traderów handlujących konsekwentnie – prowizje przeznaczone są dla brokerów wprowadzających. Z kolei udział w prowizjach CPA według kraju skierowany jest do partnerów działających online. Partnerzy mogą liczyć także na indywidualne programy prowizyjne oraz programy partnerstwa drugiego stopnia, dzięki czemu mogą zyskać 10% za przychody poleconej osoby.

Więcej informacji znajdziesz pod adresem: http://lnd.easy-forex.com/eu/pl/ideas-into-cash
getsmile





Dołączył: 21 Maj 2015
Posty: 181

Post2015-06-27, 10:36    Praca w domu przy komputerze. Odpowiedz z cytatem
Bez wkładu własnego, bez ryzyka, z minimalnym nakładem czasu - https://jak-zarabiac.com/ Sprawdzone metody na zarabianie w sieci i nie tylko.

Ostatnio zmieniony przez getsmile dnia 2019-06-08, 12:50, w całości zmieniany 1 raz
Klamka





Dołączył: 10 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-07-23, 12:29    Praca w domu przy komputerze. Odpowiedz z cytatem
Chłopie wkręcasz ludzi i szukasz jeleni ? Powiedz nam to od razu Sad może się człowiek naklikać za jeden grosz i nawet nie otrzyma żadnej zapłaty..Bo pierwszy wypłaty są od kwoty 50zł. To jest taki próg. Według mnie to jest próg trochę za duży i według mnie to taki próg trochę przesadzony.
sergiis





Dołączył: 04 Lip 2015
Posty: 10

Post2015-07-23, 13:36    Praca w domu przy komputerze. Odpowiedz z cytatem
w domu też można zarobić ale nie będzie to na pewno taka kasa aby mogłaby zastąpić pracę na etacie. Chyba że jesteś jakimś grafikiem, programistom to wtedy możesz dostać zlecenia i nie będziesz musiał pracować więcej na etacie.
Maltek





Dołączył: 09 Sie 2015
Posty: 10
Miasto: Rzeszów

Post2015-08-09, 12:14    Praca w domu przy komputerze. Odpowiedz z cytatem
a macie jakieś dobrze płatne? bo klikanie reklam i 30 zł w rok to szkoda czasu
trzmielica





Dołączył: 18 Maj 2015
Posty: 43

Post2015-08-13, 13:44    Praca w domu przy komputerze. Odpowiedz z cytatem
A umiesz coś robić? Bo może będziesz mógł wystawić na allegro? Ja jak siedziałam długo w domu to robiłam biżuterię i sprzedawałam. Może jakieś meble z palet, czy coś? Fajnym pomysłem jest tu użycie takiego aukcjonera, szczególnie jak robisz więcej zdjęć bo możesz galerie stworzyć za darmo. I panele reklamowe (bo to zżera kase strasznie z Ciebie allegro normalnie, wiec czasem trzeba pokombinowac).
Kloster92





Dołączył: 25 Sie 2015
Posty: 1

Post2015-08-25, 18:18    Praca w domu przy komputerze. Odpowiedz z cytatem
Czym chcesz się zajmować?
Pracować w domu można np jako programista czy grafik, inne prace zdalne raczej są słabo opłacalne
Strona główna forum » E-biznes » Praca w domu przy komputerze.
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm