pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Prawo, podatki, przepisy » Pracodawca spóźnia się z wypłatą - co robic ?

Pracodawca spóźnia się z wypłatą - co robic ?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Prezes





Dołączył: 01 Lis 2011
Posty: 397

Post2011-11-02, 13:58    Pracodawca spóźnia się z wypłatą - co robic ? Odpowiedz z cytatem
Witam,

Mam problem z pracodawcą powinien 16 dni temu wypłacic mi moje wynagrodzenie, ale jeszcze tego nie zrobił. Ile pracodawca może się spóźnić z wypłatą, a kiedy już powinien coś z tym zrobić ?

dzieki za pomoc
Reklamy
Robert





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 217

Post2011-11-02, 17:48    Pracodawca spóźnia się z wypłatą - co robic ? Odpowiedz z cytatem
Pracodawca w ogóle nie może spóźniać się z wypłatą. W przypadku opóźnienia można zgłosić sprawę Państwowej Inspekcji Pracy lub/oraz wystąpić do sądu pracy o wydanie nakazu wypłaty wynagrodzenia wraz z odsetkami.
Misiek123





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 182

Post2011-11-03, 13:20    Pracodawca spóźnia się z wypłatą - co robic ? Odpowiedz z cytatem
Pamietaj ze masz prawo zarządać wyjaśnień ,a potem jak to nie poskutkuje wpisać do Krajowego rejestru długów.

pozdrawiam i powodzenia
Kwiatuszek141





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 117

Post2011-11-04, 10:41    Pracodawca spóźnia się z wypłatą - co robic ? Odpowiedz z cytatem
Jak usłyszy o Krajowym rejestrze dlugow jestem pewien, ze szybko zobaczysz wyplate na koncie.
LuckyGuy





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 156

Post2012-04-11, 09:59    Pracodawca spóźnia się z wypłatą - co robic ? Odpowiedz z cytatem
Kwiatuszek141 napisał:
Jak usłyszy o Krajowym rejestrze dlugow jestem pewien, ze szybko zobaczysz wyplate na koncie.


Jak zaczniesz straszyć pracodawce, to jestem pewien ze szybko będziesz musiał szukać nowej pracy Smile
Strona główna forum » Prawo, podatki, przepisy » Pracodawca spóźnia się z wypłatą - co robic ?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm