pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Szukam pracowników - ogłoszenia » Pracownik Działu Logistyki/Praca stała/Kr aków

Pracownik Działu Logistyki/Praca stała/Kr aków

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
praca@netart.pl
Gość

Post2010-01-27, 15:49    Pracownik Działu Logistyki/Praca stała/Kr aków Odpowiedz z cytatem
Firma NetArt – lider wśród polskich usługodawców internetowych w
zakresie obsługi domen internetowych oraz utrzymania serwerów –
poszukuje osób do pracy w Krakowie na stanowisku:

Pracownik Działu Logistyki

Wymagania:

- umiejętność pracy w zespole,

- dobra organizacja czasu pracy, systematyczność,

- otwartość na nowe wyzwania,

- zaangażowanie, samodzielność,

- mile widziani studenci studiów zaocznych.

- znajomość pakietu Office (Word)

Zakres obowiązków:

- przygotowywanie oraz wysyłanie korespondencji firmowej,

- nadzorowanie stanów magazynowych wysyłanych materiałów
korespondecyjnych, promocyjnych, eksploatacyjnych i biurowych,

- przygotowywanie zamówień,

- kontakt z zewnętrznymi firmami dostawczymi,

- obsługa urządzeń biurowych

Oferujemy:

- pracę w dynamicznym, młodym zespole

- stanowisko pracy w biurze firmy w Krakowie

- stałe wynagrodzenie

- pracę w pełnym wymiarze godzin

Oferta skierowana do osób mieszkających w Krakowie i okolicach.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i LM z tematem wiadomości
"Pracownik Działu Logistyki nr ref. 270110" na adres: praca@netart.pl do
dnia 15.02.2010 r.

Prosimy o opatrzenie aplikacji klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej
ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
(zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych
Dz.U. nr 133 poz.883)."
Reklamy
Strona główna forum » Szukam pracowników - ogłoszenia » Pracownik Działu Logistyki/Praca stała/Kr aków
Skocz do:

Recepcja
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm