pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Hydepark » Proces zarządzania projektem w firmie

Proces zarządzania projektem w firmie

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
tekla55





Dołączył: 27 Maj 2015
Posty: 11

Post2015-06-16, 11:19    Proces zarządzania projektem w firmie Odpowiedz z cytatem
Witam, chciałabym zapytać w jaki sposób odbywa się zarządzanie jakością w projekcie w firmach, w których pracujecie? Czy stosujecie do tego procesu jakieś specjalistyczne oprogramowanie komputerowe. Co daje takie oprogramowanie? Czy oprócz tworzenia wykresów i monitorowania na bieżąco postępu prac nad projektem, są jeszcze jakieś inne użyteczne funkcje? Lepiej zainwestować w oprogramowanie, czy może lepiej przeprowadzić jakieś szkolenie dla pracowników? Chciałabym zainwestować zyski właśnie w kierunku zarządzania, żeby polepszyć efektywność naszej pracy.

Ostatnio zmieniony przez tekla55 dnia 2015-09-09, 11:01, w całości zmieniany 1 raz
Reklamy
szubert88





Dołączył: 25 Maj 2015
Posty: 8

Post2015-06-16, 15:15    Proces zarządzania projektem w firmie Odpowiedz z cytatem
Generalnie pomysł dobry i w dobrym kierunku. Myślę, że najlepiej porozmawiać ze specjalistą, który sie zarządzaniem zajmuje. Dodatkowo poszukaj informacji w sieci. Może trafisz na coś co Cie zainteresuje. Powodzenia.
zetonek





Dołączył: 22 Maj 2015
Posty: 9

Post2015-06-17, 20:32    Proces zarządzania projektem w firmie Odpowiedz z cytatem
Według mnie powinnaś zapytać na jakimś specjalistycznym forum, tam na pewno ktoś, kto zna się na tym rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości Smile Osobiście się na tym nie znam i nigdy nie miałem do czynienia z czymś takim, bo branża, w której pracuję całkowicie odbiega od tematu, który poruszyłaś, ale myślę, że skoro w sieci jest wszystko, to i powinno być jakieś fajne oprogramowanie z ciekawymi opcjami Smile
Strona główna forum » Hydepark » Proces zarządzania projektem w firmie
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm