pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Marketing, reklama » Reklama w aplikacjach mobilnych ?

Reklama w aplikacjach mobilnych ?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Przemo





Dołączył: 02 Sty 2013
Posty: 4

Post2013-01-02, 11:00    Reklama w aplikacjach mobilnych ? Odpowiedz z cytatem
Coraz częściej w Polsce można spotkać reklamy w aplikacjach mobilnych. np w komunikatorach, nawigacjach itp. Co sadzicie o takiej formie reklamy ? Jakie sa dobre i złe strony ?
Reklamy
Michal30





Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 196

Post2013-01-05, 16:33    Reklama w aplikacjach mobilnych ? Odpowiedz z cytatem
Tez sie ostatnio zastanawialem nad tymi reklamami w komorkach i jestem bardzo ciekawy ile mniej wiecej to kosztuje ... masz moze jakas informacje na ten temat ?
Marek456





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 187

Post2013-01-11, 13:15    Reklama w aplikacjach mobilnych ? Odpowiedz z cytatem
Chyba rynek aplikacji mobilnych jest jeszcze za maly zeby można liczyć na jakieś konkretne efekty ... wydaje mi sie ze potrzeba jeszcze roku, dwóch lat zeby rynek sie rozwinął.
Moneymaker





Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 210

Post2013-01-14, 15:54    Reklama w aplikacjach mobilnych ? Odpowiedz z cytatem
Michal30 napisał:
Tez sie ostatnio zastanawialem nad tymi reklamami w komorkach i jestem bardzo ciekawy ile mniej wiecej to kosztuje ... masz moze jakas informacje na ten temat ?


Cena zalezy od portalu i ilosci wejsc np. na m.onet za reklame na stronie głównej przez tydzien placisz 30tys. za 1000 emisj CPM w calym portalu cos kolo 60zl.
Moneymaker





Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 210

Post2013-01-14, 15:54    Reklama w aplikacjach mobilnych ? Odpowiedz z cytatem
Michal30 napisał:
Tez sie ostatnio zastanawialem nad tymi reklamami w komorkach i jestem bardzo ciekawy ile mniej wiecej to kosztuje ... masz moze jakas informacje na ten temat ?


Cena zalezy od portalu i ilosci wejsc np. na m.onet za reklame na stronie głównej przez tydzien placisz 30tys. za 1000 emisj CPM w calym portalu cos kolo 60zl.
Misiek123





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 182

Post2013-02-11, 10:28    Reklama w aplikacjach mobilnych ? Odpowiedz z cytatem
Przemo napisał:
Coraz częściej w Polsce można spotkać reklamy w aplikacjach mobilnych. np w komunikatorach, nawigacjach itp. Co sadzicie o takiej formie reklamy ? Jakie sa dobre i złe strony ?


Bardzo duzy rynek i bardzo duzo siana do zgarnięcia. Statystyki pokazują ze wiekszosc Polakow posiada smartfona, wiec jest duzo miejsca zeby szukac i docierac tym sposobem do nowych klientów.
Strona główna forum » Marketing, reklama » Reklama w aplikacjach mobilnych ?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm