pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Prowadzenie biznesu, pomysły na nowy biznes » Sex shop

Sex shop

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
nowy





Dołączył: 23 Sie 2012
Posty: 44

Post2012-08-28, 13:32    Sex shop Odpowiedz z cytatem
Zastanawiam się nad otwarciem sex shopu w mieście, które ma okolo 50 tys mieszkańców. Z tego co sie orientowałem w promieniu 80km nie ma podobnego sklepu. Myślicie ze ma szanse powodzenia ? Proszę o opinie kogoś kto ma doświadczenie w tej branży.

Dzieki
Reklamy
Mróweczka





Dołączył: 28 Sie 2012
Posty: 8

Post2012-08-28, 14:49    Sex shop Odpowiedz z cytatem
nowy napisał:
Zastanawiam się nad otwarciem sex shopu w mieście, które ma okolo 50 tys mieszkańców. Z tego co sie orientowałem w promieniu 80km nie ma podobnego sklepu. Myślicie ze ma szanse powodzenia ? Proszę o opinie kogoś kto ma doświadczenie w tej branży.

Dzieki

Nie chcę być złym prorokiem ale takie akcesoria to raczej w Internecie ludzie kupują.
Robert





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 217

Post2012-08-30, 08:46    Sex shop Odpowiedz z cytatem
Sex Shopy, to byl dobry biznes ale 10 lat temu. Teraz wszyscy kupuja takie gadzety przez neta, po co wychodzic z domu i po co maja Cie widziec sąsiedzi jak chodzisz po dziwnych sklepach, jak mozesz sobie kilka razy kliknac myszka i miec za pare dni towar na chacie.
Michal30





Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 196

Post2012-09-01, 22:12    Sex shop Odpowiedz z cytatem
Zgadzam sie z Robertem i Mrówka szkoda czasu i kasy na taki biznes w obecnych czasach.
Marek456





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 187

Post2012-09-10, 09:40    Sex shop Odpowiedz z cytatem
A nie wydaje sie Wam, że nie każdy ogarnia zamawianie przez internet i jest duzo starszych osob, ktore chetnie by odwiedzily taki sklepik ?
Franklin





Dołączył: 20 Wrz 2012
Posty: 6

Post2012-09-20, 09:36    Sex shop Odpowiedz z cytatem
Jestem zdania, takiego jak poprzednicy, internet odgrywa decydującą rolę. Nawet jak przyjdą starsi ludzie po asortyment, to nie sądze, że ta grupa docelowa będzie w stanie zapewnić Tobie amortyzację sklepu.
Strona główna forum » Prowadzenie biznesu, pomysły na nowy biznes » Sex shop
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm