pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Prawo, podatki, przepisy » Sprawdzenie numerów kont

Sprawdzenie numerów kont

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
patro





Dołączył: 20 Maj 2014
Posty: 64

Post2015-09-10, 17:03    Sprawdzenie numerów kont Odpowiedz z cytatem
Czy istnieje miejsce, gdzie mogę sprawdzić – gdzie i ile jest moich kont bankowych? Mam ich sporo pootwieranych, po kilku latach straciłem rachubę :/
Wydaje mi się, że chyba w BIKu takie informacje się znajdują…?
Reklamy
eRzecznikBIK





Dołączył: 17 Sie 2015
Posty: 2

Post2015-09-11, 09:15    Sprawdzenie numerów kont Odpowiedz z cytatem
patro napisał:
Czy istnieje miejsce, gdzie mogę sprawdzić – gdzie i ile jest moich kont bankowych? Mam ich sporo pootwieranych, po kilku latach straciłem rachubę :/
Wydaje mi się, że chyba w BIKu takie informacje się znajdują…?


Dzień dobry,

Twoje dane są przesyłane do Biura Informacji Kredytowej za każdym razem, gdy składasz wniosek o kredyt lub pożyczkę w banku lub SKOK-u współpracującym z BIK. Informacja o Tobie trafia do BIK także wtedy, gdy ktoś składa wniosek o udzielenie kredytu, w którym Ty występujesz jako poręczyciel. Jeśli zaś nie łączą Cię z żadnym z banków kredyty (w tym karty kredytowe, poręczenia kredytów, debet na koncie, zakupy na raty), to niestety w BIK nie dowiesz się, w ilu konkretnie bankach posiadasz swoje konto.
Mimo wszystko, dla pewności polecam założyć darmowe Konto Próbne na stronie BIK i pobranie raportu Profil Kredytowy Plus. Dzięki niemu sprawdzisz, w których bankach posiadasz rachunki kredytowe.

Pozdrawiam,
eRzecznik BIK
baccaro





Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 87

Post2015-11-01, 19:04    Sprawdzenie numerów kont Odpowiedz z cytatem
Czyli wszyscy po kolei te dane mają.
getsmile





Dołączył: 21 Maj 2015
Posty: 181

Post2016-02-04, 10:06    Sprawdzenie numerów kont Odpowiedz z cytatem
Sprawdź maila. Na pewno przychodziły Ci informacje o regulacji rachunków za użytkowanie konta/karty.
Strona główna forum » Prawo, podatki, przepisy » Sprawdzenie numerów kont
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm