pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Ogłoszenia - sprzedam firmę, zainwestuję, szukam » Strona firmowa i hosting - sprawdzona firma. Opinie

Strona firmowa i hosting - sprawdzona firma. Opinie

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
jahangir





Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 15

Post2012-12-17, 13:29    Strona firmowa i hosting - sprawdzona firma. Opinie Odpowiedz z cytatem
Szukam firmy, która podejmie się wykonania w sposób profesjonalny strony mojej firmy, do tego hosting. Jednak zaznaczam, że chciałbym uzyskać opinie od osób, które wykonały stronę w danej firmie.
Reklamy
kotka





Dołączył: 21 Maj 2014
Posty: 35

Post2014-10-06, 19:47    Strona firmowa i hosting - sprawdzona firma. Opinie Odpowiedz z cytatem
Jeśli chodzi o hosting to Firehost - konto kosztuje mnie 80 zł rocznie, 80 GB transferu, wszystko działa na prawdę szybko, support wzorowy. Masz tam wybór pomiędzy DA, a cpanel, no i 14 dni darmowego testu. Radzę zacząć od tego...
Kaczerba





Dołączył: 15 Lip 2015
Posty: 56

Post2016-02-17, 12:04    Strona firmowa i hosting - sprawdzona firma. Opinie Odpowiedz z cytatem
Najlepszy hosting, z jakim miałam do czynienia to Oktawave https://www.oktawave.com/pl/hosting-w-chmurze.html Poczytajcie, jest na czym zawiesić oko.
Strona główna forum » Ogłoszenia - sprzedam firmę, zainwestuję, szukam » Strona firmowa i hosting - sprawdzona firma. Opinie
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm