pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Prowadzenie biznesu, pomysły na nowy biznes » Strona z darmowymi zdjęciami

Strona z darmowymi zdjęciami

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
MartaD


Skoda
Fabia

Dołączył: 15 Sty 2015
Posty: 2

Post2015-01-15, 13:22    Strona z darmowymi zdjęciami Odpowiedz z cytatem
Zastanawiam się nad utworzeniem strony internetowej z darmowymi zdjęciami. Dużo podróżuję, robię wiele zdjęć (przyzwoitej jakości) i nie jestem zainteresowana ich sprzedażą, a może z ich udostępniania ktoś mógłby skorzystać. Zastanawiam się tylko, czy jeśli udałoby mi się zdobyć w miarę znaczącą popularność w internecie to czy jestem w stanie osiągać ciekawy dochód z reklam? Co o tym myślicie? Znam się na grafice komputerowej, więc obróbka i przygotowanie zdjęć to ne problem, ale czy gra jest warta świeczki?
Reklamy
Diana21





Dołączył: 18 Sty 2015
Posty: 13

Post2015-01-19, 22:03    Strona z darmowymi zdjęciami Odpowiedz z cytatem
Może zamiast strony, załóż bloga:) możesz opisywać wtedy gdzie zdjęcia zrobiłaś, jakich metod do obróbki użyłaś i mogłabyś skontaktować się z ludźmi, którzy tworzą szablony na blogi i zaproponować im współpracę, zamieszczaliby info skąd zdjęcie pochodzi i napędzaliby Ci ruch;) na pewno w rozkręcenie takiego interesu trzeba włożyć dużo pracy, aby był z tego jakiś dobry przychód, samo utworzenie strony i wrzucanie zdjęć raczej nie wystarczy;)
finansowyswiat.eu





Dołączył: 03 Gru 2014
Posty: 5

Post2015-01-20, 00:11    Strona z darmowymi zdjęciami Odpowiedz z cytatem
na zdjęciach można zarobić nie mając nawet bloga, oczywiście jeżeli masz stronę z własną domeną dobrze wyglądającą jest to element budujący markę. Istnieją portale gdzie można sprzedawać własne zdjęcia np fotolia, zakładasz profil i już masz możliwość sprzedaży zdjęć. Są też portale gdzie można zdobyć zlecenia na wykonanie grafiki. Działalność gospodarcza w takich przypadkach nie jest konieczna więc można zacząć w każdej chwili.
Lissa





Dołączył: 03 Lis 2011
Posty: 125

Post2015-01-21, 09:21    Strona z darmowymi zdjęciami Odpowiedz z cytatem
Blog to dobry pomysł.
onedollarman





Dołączył: 13 Maj 2014
Posty: 240

Post2015-01-31, 21:25    Strona z darmowymi zdjęciami Odpowiedz z cytatem
Podobnych stron jest bardzo dużo, ale dobrym pomysłem jest zainteresowanie takimi zdjęciami ludzi robiących darmowe templatki stron www -- wtedy jest szansa na promocje w postaci linka w stopce szablonu.
longin.wozniak





Dołączył: 02 Lut 2015
Posty: 20
Miasto: Kostrzyn Wielkopolski

Post2015-02-02, 15:22    Strona z darmowymi zdjęciami Odpowiedz z cytatem
Blog jest na pewno super pomysłem. Jako, że i tak zamierzasz to robić może uda ci się rozwinąć. A wtedy odwiedzających będzie dużo, więc i reklamy przyniosą zyski.
pawel-gawlak72





Dołączył: 02 Lut 2015
Posty: 16

Post2015-02-02, 16:12    Strona z darmowymi zdjęciami Odpowiedz z cytatem
Blogosfera działa całkiem prężnie u nas więc czemu nie. Sama stronką może nie być aż tak popularna.
kamisucha





Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 5

Post2015-02-19, 14:00    Strona z darmowymi zdjęciami Odpowiedz z cytatem
Foter ;]
onedollarman





Dołączył: 13 Maj 2014
Posty: 240

Post2015-03-02, 13:17    Strona z darmowymi zdjęciami Odpowiedz z cytatem
Pomysł dalej żyje czy też nie?
employeer





Dołączył: 03 Kwi 2015
Posty: 10

Post2015-04-14, 18:53    Strona z darmowymi zdjęciami Odpowiedz z cytatem
Wiesz zastanawiam się na tym co ma to na celu. Generalnie fajny pomysł. W internecie znajdziesz wielu chętnych do pooglądania zdjęć. Tylko co dalej. Zastanów się na tym pomysłem.

Każdy chce prowadzić zdrowy tryb życia i zdrowo się odżywiać! Zacznij i Ty. Zrób to z moim blogiem! Wejdź http://www.dietaiki.vum.pl/ i przekonaj sie, że warto

Ostatnio zmieniony przez employeer dnia 2015-06-25, 11:48, w całości zmieniany 1 raz
onedollarman





Dołączył: 13 Maj 2014
Posty: 240

Post2015-05-01, 10:30    Strona z darmowymi zdjęciami Odpowiedz z cytatem
Dalej to się zamieszcza na takiej stronie reklamy. Tylko ma to sens wtedy, jeżeli przebije się do czołówki, w innym wypadku szkoda nawet czasu.
ennejowy





Dołączył: 15 Maj 2015
Posty: 9

Post2015-05-15, 22:00    Strona z darmowymi zdjęciami Odpowiedz z cytatem
Foter to bardzo dobra strona. Zajrzałem, widziałem i w pełni ją propsuje. Ona mi się bardzo mocno podoba i faktycznie dobrze jest tam patrzeć na różnego rodzaju zdjęcia..Smile Lepiej być nie mogło jak na tej stronce Foter. Może ktoś by znał podobną do niej ?
benedict





Dołączył: 02 Lut 2016
Posty: 6

Post2016-02-03, 22:24    Strona z darmowymi zdjęciami Odpowiedz z cytatem
Myślę, że to dobry pomysł. Dobre zdjęcie potrafi często zdziałać cuda, bo jeśli fotografia jest profesjonalna to sama w sobie staje się dobrym produktem do sprzedaży. Aby bez obaw korzystać ze zdjęć autorstwa innych osób podczas tworzenia własnych stron internetowych, musimy sprawdzić ich pochodzenie i prawa, jakich udziela na ich wykorzystanie autor lub serwis WWW, który je oferuje.
Strona główna forum » Prowadzenie biznesu, pomysły na nowy biznes » Strona z darmowymi zdjęciami
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm