pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Hydepark » Studia

Studia

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
kaska2909





Dołączył: 08 Sie 2015
Posty: 108

Post2016-01-25, 14:17    Studia Odpowiedz z cytatem
Jak myślicie, czy warto w ogóle wybierać się na studia? Coraz więcej osób twierdzi, że to strata czasu. Ja jednak od zawsze chciałam studiować... Kierunków jest wiele, zawsze można wybrać coś dla siebie. Ja myślałam o zdrowiu publicznym na WSEIZ w Warszawie http://www.wseiz.pl/pl/studia/wydzial-ekologii/zdrowie-publiczne . Kończył ktoś z Was taki kierunek? Jak wrażenia?
Reklamy
anakinsky





Dołączył: 25 Sty 2016
Posty: 2

Post2016-01-25, 14:28    Studia Odpowiedz z cytatem
Beznadziejny kierunek. Nie polecam
kirke





Dołączył: 25 Sty 2016
Posty: 6

Post2016-01-25, 17:34    Studia Odpowiedz z cytatem
Zawsze warto studiować i zdobywać wykształcenie. Studia dają Tobie mnóstwo możliwości. Z czasów moich studiów pamiętam, że osoby z wysokimi średnimi ocen chętnie zapisywały się na Erasmusa (nie wiem czy Erasmus nadal funkcjonuje) i przez kilka miesięcy mogły poznawać inną kulturę, dodatkowo zwykle mieli tam sporo luzu ;p. Możesz pogłębiać znajomość języków obcych, poznajesz nowe osoby, zdobywasz nowe doświadczenia te bardziej pozytywne i trochę mniej Wink.
IlonaReina44





Dołączył: 21 Lip 2016
Posty: 1

Post2016-07-21, 16:24    Studia Odpowiedz z cytatem
Ja myślę, że warto zapisać się na studia. Ja sama teraz idę na studia magisterskie Warszawa na kierunek Zarządzanie organizacją i kapitałem ludzkim. Myślę, że takie kierunki mają teraz przyszłość, a i uczelnia jest świetna.
ArturM





Dołączył: 13 Mar 2015
Posty: 10
Miasto: Kraków

Post2016-07-26, 12:36    Studia Odpowiedz z cytatem
jak dla mnie studia zawsze się przydają
Strona główna forum » Hydepark » Studia
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm