pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Hydepark » Szkolenia dla menedżerów

Szkolenia dla menedżerów

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
majlosz





Dołączył: 06 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-07-21, 17:13    Szkolenia dla menedżerów Odpowiedz z cytatem
Witajcie, to mój pierwszy samodzielnie zakładany wątek. Piszę, bo poszukuję szkoleń przeznaczonych dla menedżerów średniego szczebla. Muszę przeszkolić dwóch moich menedżerów i zastanawiam się w jaki sposób to szkolenie powinno się odbyć. Lepiej przeprowadzić je wewnątrz naszej firmy, czy może pozwolić pracownikom wyjechać na szkolenie, które odbędzie się poza siedzibą firmy? Wiem, że szkolenia menedżerskie to rozległy temat, ale konkretnie chodzi mi o takie szkolenia, które będą pomagały w realizowaniu i poprawie jakości projektów, które realizujemy w firmie. Jednym słowem poszukuję szkoleń z zarządzania projektami.
Reklamy
Bogusz





Dołączył: 06 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-07-23, 22:45    Szkolenia dla menedżerów Odpowiedz z cytatem
Jeśli chodzi o samo szkolenie, to w naszej firmie przyniosło wymierne korzyści, tu masz namiary na firmę http://www.e-opex.pl/.
Natomiast jeśli chodzi o miejsce, to my korzystaliśmy z oferty firmy zewnętrznej...część szkolenia odbyła się w naszej siedzibie, a cześć w formie wyjazdowej.
W simie, to i ta i ta forma była dobra...tak przynajmniej oceniam to ja i kilka innych osób, które na nim były.

Ostatnio zmieniony przez Bogusz dnia 2015-07-29, 19:04, w całości zmieniany 1 raz
bystrzak





Dołączył: 06 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-07-24, 17:46    Szkolenia dla menedżerów Odpowiedz z cytatem
wydaje mi się że takie szkolenie może odbyć się zarówno u Was w firmie jak i na jakimś zewnętrznym terenie. Musisz ustalić gdzie firma przeprowadza takie szkolenie. Jakbyś miał takie szkolenie w firmie tylko dla dwóch pracowników to będą lepiej wyszkoleni ponieważ "nauczyciel" będzie tylko im poświęcał czas a nie np grupie.
bujil





Dołączył: 06 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-07-25, 20:00    Szkolenia dla menedżerów Odpowiedz z cytatem
Witaj, moim zdaniem lepszym rozwiązaniem jest wysłanie Twoich pracowników na szkolenie poza siedzibą Twojej firmy. Takie szkolenia są znacznie bardziej skuteczne. Tylko musisz nastawić się na to, że mogą trwać dłużej niż dzień czy dwa. Najlepiej będzie jeśli poszukasz szkoleń z tematyki zarządzania projektami przez internet. W sieci jest sporo ofert.
ogarniaczek





Dołączył: 05 Lip 2015
Posty: 7

Post2015-07-26, 10:17    Szkolenia dla menedżerów Odpowiedz z cytatem
Także jestem za wysyłaniem pracowników w miasto:-) Chociaż z drugiej strony, gdybyście zdecydowali się na takie szkolenie wewnętrzne, to może szkoleniowcy skupiliby się tylko i wyłącznie na problemach waszej firmy, a nie na ogółach, jak to zazwyczaj bywa na takich szkoleniach...Sad(( Tak czy inaczej, takie szkolenie przyniesie z pewnością efekty wymierne waszej firmie:-)
magda906





Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 352

Post2015-09-29, 16:37    Szkolenia dla menedżerów Odpowiedz z cytatem
Ja bym zaczęła od zarządzania zasobami ludzkimi. W końcu nie każdy nadaje się na menedżera? Ciekawie tego typu szkolenia prowadzone są przez trenerów Avenhansen, na przykład to http://www.szkolenia.avenhansen.pl/szkolenia-zamkniete/zarzadzanie-zasobami-ludzkimi-zzl-praktyczny-przewodnik.html - myślę, że spora wiedza w połączeniu z praktyka przyniesie efekty.
Manor





Dołączył: 01 Wrz 2015
Posty: 36

Post2015-09-30, 13:17    Szkolenia dla menedżerów Odpowiedz z cytatem
Szkolenia dla menedżerów pewnie tanie nie są.
kaska2909





Dołączył: 08 Sie 2015
Posty: 108

Post2015-10-14, 07:59    Szkolenia dla menedżerów Odpowiedz z cytatem
Jeśli zależy Ci na kreatywnym rozwiązywaniu problemów w firmie, to skontaktuj się z Panią Dorotą Kostowską http://dorotakostowska.pl/myslenie-wizualne/ , która zajmuje się facylitacją graficzną. Dzięki metodzie myślenia wizualnego wspomaga ona pracę grupy dzięki czemu zagadnienia zostają szybciej przeanalizowane i przyswojone, a problemy rozwiązane w sposób kreatywny i mądry.
mietekmor





Dołączył: 11 Gru 2015
Posty: 6

Post2015-12-15, 17:06    Szkolenia dla menedżerów Odpowiedz z cytatem
Witam serdecznie. Z czystym sumieniem mógłbym polecić firmę
szkolenia-semper.pl mają w swojej ofercie pełen pakiet różnego rodzaju szkoleń dla pracowników. Mój znajomy prowadzi firmę od kilku lat i zawsze korzysta tylko z tej firmy. Mimo swoich wysokich cen mają naprawdę bardzo dużo chętnych co do szkoleń. Sam się o tym przekonałem ponieważ sam korzystałem z ich usług z czego jestem bardzo zadowolony. Dlatego firma jak najbardziej jest godna polecenia. Pozdrawiam
mpiotr33





Dołączył: 03 Lip 2016
Posty: 1

Post2016-07-04, 00:01    Szkolenia dla menedżerów Odpowiedz z cytatem
A to już kwestia tego co sądzisz, że Ci odpowiada. Organizowałem zarówno szkolenia zamknięte jak i otwarte, korzystałem z uslug firmy zajmującej się tym, swoja drogą polecam http://profesjonalnytutoring.pl/ - ustal z firmą czego oczekujesz a taka odpowiednia dopasuje się do tego na pewno.
Kasior10





Dołączył: 09 Lut 2016
Posty: 49

Post2016-07-06, 12:26    Szkolenia dla menedżerów Odpowiedz z cytatem
Ostatnio zlecaliśmy szkolenia dla menagerów ponieważ otwieramy nowy odział firmy w Deleware Smile Dzięki firmie http://firmausa.pl/ zrobimy to myślę, jeszcze w tym miesiącu. Takie szkolenia mają sens jeżeli ma się plany na długie lata do przodu, inaczej to strata pieniędzy.
maciejj862





Dołączył: 28 Maj 2016
Posty: 104

Post2017-04-22, 17:27    Szkolenia dla menedżerów Odpowiedz z cytatem
Menedżerów warto wysłać na szkolenia organizowane przez specjalistyczne firmy, takie prowadzone przez profesjonalistów, konkretnie na szkolenia z zarządzania, m.in. doskonalenia procesów w firmie - takie szkolenia pozwalają na zwiększenia efektywności menedżera, tutaj http://mindsupporters.com/szkolenia/ widziałem trochę takich szkoleń.
Strona główna forum » Hydepark » Szkolenia dla menedżerów
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm