pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Motoryzacja » Szukam najbardziej uniwersalnego auta do firmy...

Szukam najbardziej uniwersalnego auta do firmy...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
snajper00





Dołączył: 15 Sie 2012
Posty: 110

Post2012-08-17, 22:17    Szukam najbardziej uniwersalnego auta do firmy... Odpowiedz z cytatem
Jeśli chodzi o wymagania to dobrze by było gdyby mogło przewozić 5 osób, ładowność przynajmmniej paleta EUR-o około 500 kg., no i wiadomo oszczędny silnik i tani w esploatacji...istnieje coś takiego Question
Reklamy
remek





Dołączył: 30 Lip 2012
Posty: 22

Post2012-08-20, 15:17    Szukam najbardziej uniwersalnego auta do firmy... Odpowiedz z cytatem
Oooo panie, takie wymagania.... Ja nie mam pomysłu Shocked
snajper00





Dołączył: 15 Sie 2012
Posty: 110

Post2012-08-20, 21:59    Szukam najbardziej uniwersalnego auta do firmy... Odpowiedz z cytatem
A ja już mam pare kandydatów, z tych nieco większych to renault trafic lub vw transporter, ale chyba bardziej będe się skłaniał do fiat doblo maxi lub renault kangoo maxi, nawet kosztem ładowności, są te jednak bardziej uniwersalne auta
nowy





Dołączył: 23 Sie 2012
Posty: 44

Post2012-08-23, 22:16    Szukam najbardziej uniwersalnego auta do firmy... Odpowiedz z cytatem
Z tych co wymieniłeś to zdecydowanie VW Transporter
Strona główna forum » Motoryzacja » Szukam najbardziej uniwersalnego auta do firmy...
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm