pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Prowadzenie firmy, zakładanie nowej » Tablice do firmowych prezentacji

Tablice do firmowych prezentacji

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
michaell66





Dołączył: 07 Maj 2015
Posty: 9

Post2015-05-17, 09:23    Tablice do firmowych prezentacji Odpowiedz z cytatem
Witam wszystkich użytkowników. Sprawa wygląda następująco. Jest potrzeba zakupu do firmy tablic, które będą pomocne przy szkoleniach i prezentacjach. Wystarczająca będzie nawet zwykła tablica magnetyczna suchościeralna. Gdzie najlepiej kupić takie rzeczy? Wiem, że to jest ogólnie dostępny towar i można go dostać w sklepach stacjonarnych, ale zastanawiam się czy hurtowy zakup przez internet przy niższej cenie za sztukę nie byłby dla firmy bardziej opłacalny ekonomicznie? Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi i sugestie.

Ostatnio zmieniony przez michaell66 dnia 2015-07-08, 13:11, w całości zmieniany 1 raz
Reklamy
Greta





Dołączył: 05 Maj 2015
Posty: 11

Post2015-05-17, 17:48    Tablice do firmowych prezentacji Odpowiedz z cytatem
Witaj, jeśli chodzi o spotkania firmowe czy szkolenia to chyba lepszym pomysłem jest rzutnik na, na którym można wszystko pokazać. Natomiast jeśli chodzi o zwykłą tablice to nie jest jakiś duży wydatek i dostaniesz ją wszędzie nawet w sklepie papierniczym.
posiek





Dołączył: 05 Maj 2015
Posty: 8

Post2015-05-17, 21:12    Tablice do firmowych prezentacji Odpowiedz z cytatem
W internecie jest bardzo dużo sklepów z artykułami biurowymi, dla klientów indywidualnych czy też dl szkół i uczelni, gdzie zapotrzebowanie na takie tablice jst najwyższe. A pomysł jest dobry, bo często ilustracje rysowane na bieżąco w trakcie szkolenia bardziej zapadają w pamięć, niż krótko wyświetlony slajd czy ustne omawianie tematu.
barzej66





Dołączył: 06 Maj 2015
Posty: 10

Post2015-05-19, 21:55    Tablice do firmowych prezentacji Odpowiedz z cytatem
jeśli chcesz zamówić faktycznie dużo tablic, to może zamiast sklepu znajdź od razu jakąś hurtownie, gdzie będziesz mógł wszystko zamówić, zapewne wyjdzie CI sporo taniej niż przy zamówieniach ze zwykłego sklepu Smile spróbuj wyszukać jak najwięcej ofert i wtedy będziesz mógł wybrać najtańszą, również pod względem przesyłki towaru Smile może nawet rabat dostaniesz
michaell66





Dołączył: 07 Maj 2015
Posty: 9

Post2015-05-20, 06:09    Tablice do firmowych prezentacji Odpowiedz z cytatem
barzej66 napisał:
jeśli chcesz zamówić faktycznie dużo tablic, to może zamiast sklepu znajdź od razu jakąś hurtownie, gdzie będziesz mógł wszystko zamówić, zapewne wyjdzie CI sporo taniej niż przy zamówieniach ze zwykłego sklepu Smile


No właśnie, wydaje mi się, że tego typu zakupy byłby najlepsze, niestety w swojej okolicy trudno mi zlokalizować jakieś sklepy z tego typu produktami, które prowadzą sprzedaż hurtową. Chyba czas przeszukać internet i znaleźć jakąś hurtownie, która prowadzi sprzedaż online, w końcu przy większym zamówieniu koszty przesyłki (ponoszone tylko jednokrotnie) powinny się zamortyzować, prawda? Jeżeli ktoś może polecić jakiś sklep tego typu to będę wdzięczny.
Strona główna forum » Prowadzenie firmy, zakładanie nowej » Tablice do firmowych prezentacji
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm