pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Hydepark » Tania wysyłka paczek za pobraniem

Tania wysyłka paczek za pobraniem

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
olaf





Dołączył: 25 Sie 2013
Posty: 20

Post2015-11-13, 12:47    Tania wysyłka paczek za pobraniem Odpowiedz z cytatem
Paczki wysyłane za pobraniem zawsze więcej kosztują Orientujecie się którzy kurierzy nie liczą sobie za to zbyt dużo? Nie za bardzo chce mi się przeglądać cenniki różnych firm, więc będę wdzięczny jeśli ktoś ma jakieś info z własnego doświadczenia.
Reklamy
Julusia





Dołączył: 25 Sie 2013
Posty: 11

Post2015-11-14, 20:28    Tania wysyłka paczek za pobraniem Odpowiedz z cytatem
Generalnie to przecież nie jest jakaś duża dopłata. Pewnie u różnych kurierów różnice w cenie są minimalne więc chyba wszystko jedno z jakiego skorzystasz Wink
olaf





Dołączył: 25 Sie 2013
Posty: 20

Post2015-11-16, 12:44    Tania wysyłka paczek za pobraniem Odpowiedz z cytatem
Przy wysyłce jednej paczki pewnie to nie ma znaczenia. Ale w momencie kiedy będę wysyłał kilkadziesiąt w miesiącu i do tego sam płacił za wysyłkę to już wtedy robi różnicę. Nie pytałbym przecież na forum po to, żeby zaoszczędzić 1 zł.
Diamolo





Dołączył: 20 Maj 2013
Posty: 13

Post2015-11-16, 15:38    Tania wysyłka paczek za pobraniem Odpowiedz z cytatem
Zobacz sobie dokładny cennik tutaj http://www.wysylajtaniej.pl/?akcja=cennik Jest tam wyszczególnionych kilka opcji "za pobraniem" więc nie wiem co Cię interesuje. Generalnie z tym kurierem współpracuję od roku i ceny mają konkurencyjne.
olaf





Dołączył: 25 Sie 2013
Posty: 20

Post2015-11-17, 10:15    Tania wysyłka paczek za pobraniem Odpowiedz z cytatem
O taki konkret mi właśnie chodziło. Dzięki. Sama dopłata za pobranie nie jest jakaś z dużą zniżką, bo podobna do innych kurierów, ale ich cennik ogólny z tego co widzę, jest faktycznie niższy niż u konkurencji.
libby





Dołączył: 17 Lis 2015
Posty: 7

Post2015-11-21, 17:59    Tania wysyłka paczek za pobraniem Odpowiedz z cytatem
Nie polecam wysyłaniem paczek za pobraniem. Po pierwsze dlatego, że jest to droższe rozwiązanie. A po drugie (to jest istotne zwłaszcza jeśli sprzedajesz coś na serwisie aukcyjnym) osoba, która zdecydowała się na zakup nagle może się rozmyślić lub po prostu ma ochotę zrobić Ciebie w balona. W ten sposób oprócz doświadczenia rozczarowania, musisz ponieść koszty wysyłki. Jednym słowem kasa wyrzucona w błoto. Ja nigdy nie decyduje się na wysyłkę za pobraniem.
baccaro





Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 87

Post2015-12-01, 18:00    Tania wysyłka paczek za pobraniem Odpowiedz z cytatem
Tania wysyłka a potem problemy z paczkami.
Strona główna forum » Hydepark » Tania wysyłka paczek za pobraniem
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm