pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Hydepark » tapeta łazienkowa

tapeta łazienkowa

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
michali77





Dołączył: 16 Maj 2015
Posty: 9

Post2015-05-29, 11:28    tapeta łazienkowa Odpowiedz z cytatem
Hej wszystkim ja z takim nietypowym pytaniem:) Jak wam się wydaje czy warto kupić do łazienki tapetę łazienkową. Czy to się sprawdzi i jak długo przetrwa? Gdzie taką tapetę łazienkową kupić? Szczerze mówiąc tapeta łazienkowa to moje marzenie. A co wy o tym myślicie?
Reklamy
ennejowy





Dołączył: 15 Maj 2015
Posty: 9

Post2015-05-31, 23:43    tapeta łazienkowa Odpowiedz z cytatem
Ja ogólnie bardzo lubię tapety na ścianach na przykład mam w salonie i sypialni,ale do łazienki zdecydowaliśmy się na kafelki. Jednak jest to miejsce , którego się co chwilę nie remontuje i bałbym się, że klej nie będzie trzymał nawet najlepszej jakościowo tapety.
michali77





Dołączył: 16 Maj 2015
Posty: 9

Post2015-06-01, 08:22    tapeta łazienkowa Odpowiedz z cytatem
Może i racja,że to trochę pracy trzeba włożyć. A co myślicie o tapecie i kafelkach pół na pól. Może to lepiej się sprawdzi. Nie wiem co będzie tańsze. mam trochę ograniczony budżet. Jeśli już kafelki to gdzie szukać?
tabsiki12





Dołączył: 25 Cze 2015
Posty: 10
Miasto: Warszawa

Post2015-06-25, 12:57    tapeta łazienkowa Odpowiedz z cytatem
lepsze płytki bo tapete zalewać bedziesz
Kaczerba





Dołączył: 15 Lip 2015
Posty: 56

Post2015-08-05, 16:02    tapeta łazienkowa Odpowiedz z cytatem
Pewnie, że tak, jeżeli Ci się podoba Wink Tu ostatnio kupowałam akcesoria do prysznica http://armaturawodna.pl/hydrauliczne/sluchawki-prysznicowe i zaobserwowałam, że na tej stronie jest bardzo dużo rzeczy do łazienki, więc poszukaj sobie tam czy znajdziesz coś dla siebie.
dawinns





Dołączył: 06 Sie 2015
Posty: 2

Post2015-08-06, 11:56    tapeta łazienkowa Odpowiedz z cytatem
W łazience tapeta moim zdaniem odpada ;/
Szeplo





Dołączył: 14 Lut 2015
Posty: 80

Post2017-01-27, 08:51    tapeta łazienkowa Odpowiedz z cytatem
Hmmm... nie myślałam, żeby mieć w łazience tapetę... Przeglądam pomysł na małą łazienkę na domifikacjach wszędzie są tam płytki, więc chyba jednak ja wybiorę płytki. Swoją drogą fajne pomysły na łazienki mają, dlatego polecam poprzeglądać, a może sami skorzystacie Wink Gdy ja widzę czarną łazienkę, to wręcz odpływam marzeniami Embarassed
Szkot





Dołączył: 07 Lis 2013
Posty: 217

Post2017-01-30, 12:45    tapeta łazienkowa Odpowiedz z cytatem
Czarna to nie mój gust, ale nad tapetami mozna pomysleć.
hapoy





Dołączył: 10 Gru 2020
Posty: 94

Post2021-04-20, 14:40    tapeta łazienkowa Odpowiedz z cytatem
No właściwie to u nas tapeta by się nie przyjęła. W ogóle jakoś tak temat nie pasuje, ale jeśli Ty uważasz, że to się przyda, to okej, weź to montuj. Ja na pewno będę myśleć o nowym miejscu, co będziemy budować u siebie. Może też pompa głębinowa będzie potrzebna, ale to zobaczymy. Na razie nie mam pewności co do tego, czas pokaże. Na szczęście w razie co Sklep Watermark https://www.sklep-watermark.pl/pompy-glebinowe może mi sprzedać coś odpowiedniego.
magdan90





Dołączył: 22 Kwi 2022
Posty: 88

Post2022-10-13, 15:39    tapeta łazienkowa Odpowiedz z cytatem
Jasne, że tak. Niektórzy obawiają się zastosowania tapety czy prawdziwej czerwonej cegły w łazience. Wystarczy jednak zagłębić się w temat - wybrać odpowiednie produkty czy środki impregnujące. Gdyby materiały te nie mogły być stosowane w łazience, nie byłoby tyle inspiracji i realizacji z ich udziałem.
dżejzi





Dołączył: 12 Sty 2023
Posty: 53

Post2023-03-25, 13:13    tapeta łazienkowa Odpowiedz z cytatem
Ok - świetnie... To teraz przydałoby się zastanowić też gdzie kupicie wyposażenie do swojej łazienki. Czy macie zatem już coś na oku? Ja powiem wam, że jak szukałam
akcesoria do brodzików to przypadkiem wpadłam na firmę dom-lazienka.pl i powiem wam, że warto byłoby u nich się rozglądnąć.
Strona główna forum » Hydepark » tapeta łazienkowa
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm