pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Prowadzenie biznesu, pomysły na nowy biznes » transakcje w kantorze internetowym, bezpieczeństwo

transakcje w kantorze internetowym, bezpieczeństwo

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
ciekawyb





Dołączył: 27 Sty 2014
Posty: 3

Post2014-01-27, 13:03    transakcje w kantorze internetowym, bezpieczeństwo Odpowiedz z cytatem
Chciałem zapytać czy robiąc transakcje w kantorze internetowym dostajemy potwierdzenie wymiany waluty bądź fakturę? Chciałabym skorzystać i interesuje mnie ten aspekt.
Reklamy
MaciekA





Dołączył: 26 Sie 2013
Posty: 32

Post2014-01-27, 17:13    transakcje w kantorze internetowym, bezpieczeństwo Odpowiedz z cytatem
Nie wiem jak to jest w innych ale odpowiem Ci jak mam w kantoronline.pl z którego korzystam.
Zawsze otrzymuje potwierdzenie po wykonanej transakcji, potem potwierdzenie realizacji zleconego przelewu walutowego wychodzącego z serwisu.

Raz wymieniałem złotówki na euro z przelewem na niemieckie konto, wtedy dostałem już fakturę ponieważ płaciłam 3.90 pln za przelew na zagraniczne.

Ostatnio zmieniony przez MaciekA dnia 2014-01-29, 12:01, w całości zmieniany 1 raz
ciekawyb





Dołączył: 27 Sty 2014
Posty: 3

Post2014-01-27, 22:14    transakcje w kantorze internetowym, bezpieczeństwo Odpowiedz z cytatem
A jak a prowizja od przelewu na zagraniczne, czy powyżej jakieś kwoty jest zerowa?
MaciekA





Dołączył: 26 Sie 2013
Posty: 32

Post2014-01-28, 09:42    transakcje w kantorze internetowym, bezpieczeństwo Odpowiedz z cytatem
Nic takiego nie było.
Wydaje mi się czy przelałbyś 10 czy 1000 euro to zawsze masz tak samo, bynajmniej w tym z którego korzystam.
marje





Dołączył: 21 Gru 2013
Posty: 8

Post2014-01-28, 16:51    transakcje w kantorze internetowym, bezpieczeństwo Odpowiedz z cytatem
Z mojego doświadczenia i z tego, co widziałam w porównywarce StrefaWalut - kantory internetowe nie pobierają prowizji. Serwisy społecznościowej wymiany walut - tak
ciekawyb





Dołączył: 27 Sty 2014
Posty: 3

Post2014-01-29, 12:05    transakcje w kantorze internetowym, bezpieczeństwo Odpowiedz z cytatem
Dzięki za informację. Tak dopytywałam się bo sprawdzałam w innych kantorach i tam jakieś dziwne kwoty były, może to te serwisy społecznościowe?
Strona główna forum » Prowadzenie biznesu, pomysły na nowy biznes » transakcje w kantorze internetowym, bezpieczeństwo
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm