pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Motoryzacja » Ubezpieczenie szyby samochodowej

Ubezpieczenie szyby samochodowej

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
mazi88





Dołączył: 24 Kwi 2014
Posty: 33

Post2015-06-20, 12:38    Ubezpieczenie szyby samochodowej Odpowiedz z cytatem
Ubezpieczając samochód do podstawowego ubezpieczenia bierzecie np ubezpieczenie szyb przed uszkodzeniem??
Reklamy
Emilka48





Dołączył: 07 Lip 2015
Posty: 7

Post2015-07-07, 12:36    Ubezpieczenie szyby samochodowej Odpowiedz z cytatem
Podczas ostatniego zakupy ubezpieczenia agent polecał takie rozwiązanie i skusiliśmy się. Teraz przy odnawianiu polisy będę musiała chyba kupić jakieś dobre wino aby mu podziękować. Jechaliśmy ostatnio od rodziców z chłopakiem i dostaliśmy kamykiem w szybę. Poszła rysa i szyba do wymiany.
dynamical





Dołączył: 25 Lut 2016
Posty: 47

Post2016-03-29, 13:54    Ubezpieczenie szyby samochodowej Odpowiedz z cytatem
Zdecydowanie dobra opcja. My wykupiliśmy, uderzył nam w szybę kamień, ale tak nieszczęśliwie, że zarysował też blachę. Ostatecznie szyby wymienilismy w ramach OC, a do blachy kupiliśmy lakiery samochodowe w sprayu http://lakiery24.com/ zaoszczędziliśmy kasę z odszkodowania, nie straciliśmy składek i samochód wygląda tak samo Smile
Asoff





Dołączył: 11 Mar 2016
Posty: 259

Post2017-01-04, 15:43    Ubezpieczenie szyby samochodowej Odpowiedz z cytatem
Owszem dokupiłem takie ubezpieczenie po tym jak po powrocie do samochodu z zakupów okazało się, że mam pękniętą szybę i musiałem wydać ponad 2 tysiące za jej wymianę mając równocześnie sporo innych nagłych wydatków. Stwierdziłem wtedy, że lepiej jest dopłacić kilkaset złotych i otrzymać zwrot poniesionych wydatków niż płacić kilka tysięcy. Teraz planuje złączyć prawie wszystkie swoje ubezpieczenia w komunikacyjne, bo tu http://www.mtu24.pl/ubezpieczenia-komunikacyjne/ znalazłem świetną ofertę dzięki której zaoszczędzę sporo pieniędzy, a mam samochód ubezpieczony właśnie w mtu24 i nie mam powodu do narzekania na ubezpieczyciela.
Strona główna forum » Motoryzacja » Ubezpieczenie szyby samochodowej
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm