pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Hydepark » Uszkodzony pendrive - jak odzyskać dane?!

Uszkodzony pendrive - jak odzyskać dane?!

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Skamel





Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 28

Post2015-09-18, 14:53    Uszkodzony pendrive - jak odzyskać dane?! Odpowiedz z cytatem
Witam,

utraciłem bardzo ważne dane, które przechowywałem na służbowym pendrajwie. Pamięć została uszkodzona, i teraz po podłączeniu do kompa nie jest w ogóle wykrywana. Nie wiem co robić, a dane muszę odzyskać - sprawa pilna.

Pomożecie???
Reklamy
aleksyv91





Dołączył: 14 Wrz 2015
Posty: 5

Post2015-09-18, 20:23    Uszkodzony pendrive - jak odzyskać dane?! Odpowiedz z cytatem
To jest pamięć flash, więc będzie problem. Nie mniej jednak warto poszukać firmy która bawi się z akcesoriami firmowymi. Skontaktuj się z producentem pendrive'a może mają jakiś autoryzowany serwis. Być może jedynie wtyczka się poluzowała i nie bedzie to wielkim problemem dla techników, ale gorzej gdy uszkodzeniu uległy kości pamięci. Niemniej jednak jak już wspomniałem wyżej - poszukaj serwisu firmy, na pewno coś takiego w Polsce mają najwięksi producenci (typu Kingston) i tam uderzaj. Ale to może kosztować
Skamel





Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 28

Post2015-09-21, 12:12    Uszkodzony pendrive - jak odzyskać dane?! Odpowiedz z cytatem
aleksyv91 napisał:
Niemniej jednak jak już wspomniałem wyżej - poszukaj serwisu firmy, na pewno coś takiego w Polsce mają najwięksi producenci (typu Kingston) i tam uderzaj. Ale to może kosztować


Mój pendrive to no name z logiem firmy, w której pracuję. Raczej nie jest to żadna firmówka... A może powinienem w takim razie rozejrzeć się za jakimś specjalistą od odzyskiwania danych? Czy na forum jest może ktoś kto zajmuje się tego typu sprawami (najlepiej z Wrocławia lub okolic). Proszę o kontakt na PW...
Diamolo





Dołączył: 20 Maj 2013
Posty: 13

Post2015-09-22, 14:28    Uszkodzony pendrive - jak odzyskać dane?! Odpowiedz z cytatem
moja rada: poszukaj sobie w necie kontaktu do lokalnego spy shopu, oni ogarną ci temat odzyskiwania danych w rozsądnej cenie - potwierdzone info.
Skamel





Dołączył: 08 Lip 2013
Posty: 28

Post2015-09-24, 16:07    Uszkodzony pendrive - jak odzyskać dane?! Odpowiedz z cytatem
Diamolo napisał:
moja rada: poszukaj sobie w necie kontaktu do lokalnego spy shopu, oni ogarną ci temat odzyskiwania danych w rozsądnej cenie - potwierdzone info.


co masz na myśli bo trochę nie nadążam za twoim tokiem myślenia Razz
Diamolo





Dołączył: 20 Maj 2013
Posty: 13

Post2015-09-25, 14:41    Uszkodzony pendrive - jak odzyskać dane?! Odpowiedz z cytatem
Nie chciałem spamować linkami, ale widzę że tym razem się nie obejdzie http://www.spyshop.pl/content/jak-odzyskac-dane-z-karty-sd-dysku-pendrive-72
Strona główna forum » Hydepark » Uszkodzony pendrive - jak odzyskać dane?!
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm