pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Hydepark » W co inwestować?

W co inwestować?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Autor Wiadomość
Matykiuta





Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 10

Post2015-06-10, 16:31    W co inwestować? Odpowiedz z cytatem
Coraz popularniejsze staje się ubezpieczenie na życie z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym - sprawa wydaje się być dość ciekawa. Można zyskać nie tylko ubezpieczenie ale i jakąś kasę, która zdecydowanie przyda się na przyszłe, trudniejsze czasy gdy będziemy na emeryturze i będzie tej kasy brakować.

Nie do końca wiem jednak jak to wygląda w praktyce - wiadomo opowieści opowieściami ale w praktyce może być różnie. Czy ktoś z Was miał do czynienia z takim tematem? Mógłby się podzielić informacjami na ten temat?

Ostatnio zmieniony przez Matykiuta dnia 2015-07-07, 08:39, w całości zmieniany 1 raz
Reklamy
minionek





Dołączył: 19 Maj 2015
Posty: 11

Post2015-06-11, 19:47    W co inwestować? Odpowiedz z cytatem
Podzielam Twoją ciekawość bo sam ostatnio coraz więcej szukam informacji na ten temat. Nikt z moich znajomych nie korzystał jeszcze z tego typu ubezpieczeń i ciężko mi się dowiedzieć czegoś bardziej obiektywnego, niż obietnice firm ubezpieczeniowych. Może znajdzie się ktoś, kto przybliży trochę sprawę.
pyccus





Dołączył: 22 Maj 2015
Posty: 10

Post2015-06-12, 19:18    W co inwestować? Odpowiedz z cytatem
Jak każda inwestycja, ta także wiąże się z pewnym ryzykiem. Pytanie na ile to ryzyko jesteśmy w stanie podjąć i na ile przyniesie nam to korzyści. Poza tym nie wydaje mi się, żeby z takiego ubezpieczenia były aż takie duże pieniądze, żeby odczuć ich realny wpływa na nasze życie. Ja mam zwykłe ubezpieczenie i jakoś nie narzekam, dzięki temu czuję się bezpieczniej.
Matykiuta





Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 10

Post2015-06-14, 22:31    W co inwestować? Odpowiedz z cytatem
szkoda, ze w dzisiejszych czasach nie ma dobrych inwestycji z małym ryzykiem. chciałoby się zapewnić sobie i rodzinie jakąś dobrą przyszłość czy też od czasu do czasu pozwolić sobie na wakacje - okazuje się jednak, że nic nie można bo ciagle tracimy, wydajemy i stale mało zarabiamy.

i gdzie tu zyskać? pracoać 24h na dobę? czy kraść jak to niektóry mowią?
Matykiuta





Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 10

Post2015-06-14, 22:31    W co inwestować? Odpowiedz z cytatem
szkoda, ze w dzisiejszych czasach nie ma dobrych inwestycji z małym ryzykiem. chciałoby się zapewnić sobie i rodzinie jakąś dobrą przyszłość czy też od czasu do czasu pozwolić sobie na wakacje - okazuje się jednak, że nic nie można bo ciagle tracimy, wydajemy i stale mało zarabiamy.

i gdzie tu zyskać? pracoać 24h na dobę? czy kraść jak to niektóry mowią?
tabsiki12





Dołączył: 25 Cze 2015
Posty: 10
Miasto: Warszawa

Post2015-06-25, 12:56    W co inwestować? Odpowiedz z cytatem
w sport hehe albo firmy produkcyjne
maszynista





Dołączył: 20 Sie 2015
Posty: 41

Post2016-03-20, 21:14    W co inwestować? Odpowiedz z cytatem
Jeśli chodzi o pewną inwestycję, bez żadnego ryzyka to tylko pożyczanie innym. Ja tak robię dzięki klub-inwestorow.pl
Bardzo pewne pieniądze
Szkot





Dołączył: 07 Lis 2013
Posty: 217

Post2016-03-30, 13:39    W co inwestować? Odpowiedz z cytatem
Zainwestuj w firmę, aby dołączyć do grona przewoźników lotniczych w polsce. To przyszłościowy biznes, wciąż rozwija się infrastruktura lotniskowa.
Amberus





Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 446

Post2016-03-30, 16:11    W co inwestować? Odpowiedz z cytatem
Tu macie dobry biznes , tak dla firm jak i osób. Nie zależny, można zbudować sobie stałe źródło dochodu. Tak biernego jak i czynnego - http://zarabianieodzaraz.pl.tl/L-h-chardon.htm
Kasior10





Dołączył: 09 Lut 2016
Posty: 49

Post2016-04-07, 07:27    W co inwestować? Odpowiedz z cytatem
Jak nie wiesz w co inwestować to koniecznie powinieneś oddać się lekturze strony http://www.pewnybiznes.info/ Smile Polecam
magda906





Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 352

Post2016-04-18, 09:42    W co inwestować? Odpowiedz z cytatem
Coraz częściej słyszy się o ludziach, którzy sporo zarobili inwestując w whiskey. Jeśli zrobi się to z głową i wiedzą lub też wsparciem odpowiedniej firmy, to faktycznie można dużo zyskać. Są to inwestycje bezpieczne i stabilne. Tutaj http://wealth.pl/inwestycje-alternatywne/whisky/inwestowanie-w-whisky więcej info na ten temat.

Ostatnio zmieniony przez magda906 dnia 2016-04-21, 10:33, w całości zmieniany 1 raz
kaska2909





Dołączył: 08 Sie 2015
Posty: 108

Post2016-04-18, 09:56    W co inwestować? Odpowiedz z cytatem
Dobrze jest dywersyfikować inwestycje. Sięgając do różnych źródeł mamy większe szanse na sukces, a w przypadku straty - będziemy ją mogli pokryć zyskami z innych źródeł. Tak czy inaczej trzeba wiedzieć jak inwestować. Dla chętnych dowiedzieć się więcej - https://www.tms.pl/praktyczne-wskazowki/poradnik-inwestycyjny-tms-brokers-czyli-wiedza-w-pigulce - poradnik mądrego inwestowania.
inka28





Dołączył: 14 Kwi 2016
Posty: 21

Post2016-04-25, 13:42    W co inwestować? Odpowiedz z cytatem
na tą chwilę to nie miałabym zielonego pojęcia w co mogę zainwestować swoje pieniądze żeby przyniosły mi zyski
Kasior10





Dołączył: 09 Lut 2016
Posty: 49

Post2016-04-28, 08:30    W co inwestować? Odpowiedz z cytatem
Najlepiej inwestować w siebie Smile Co to znaczy? Znaczy to, że należy wchłaniać wiedzę, która przyda nam się w przyszłości. Zacząć należy od odpowiedniej szkoły. Mnie zafascynowała na przykład technik weterynarii szkoła, na której studiuje pierwszy rok. Sądzę, że to dobra inwestycja, która zwróci mi się w przyszłości.
Asoff





Dołączył: 11 Mar 2016
Posty: 259

Post2016-04-29, 11:49    W co inwestować? Odpowiedz z cytatem
Jeśli chcecie sporo zarobić, a nie chcecie bardzo ryzykować, to mogę polecić Wam inwestycje w fundusze inwestycyjne. Sama od lat w nie inwestuje i już sporo zarobiłam. Najczęściej wybieram fundusze o średnim ryzyku, bo nie jestem osobą, która lubi wysokie ryzyko. Niedługo planuje zainwestowanie w kolejny fundusz, bo ten https://www.nntfi.pl/fundusze-inwestycyjne/fundusze-mieszane/nn-zrownowazony ma bardzo dobre warunki i można na nim sporo zarobić i nie jest to też fundusz wysokiego ryzyka, których unikam.
Strona główna forum » Hydepark » W co inwestować?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm