pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Ubezpieczenia » W jaki sposób odejść od polisy??

W jaki sposób odejść od polisy??

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
rymek





Dołączył: 12 Sty 2016
Posty: 2

Post2016-01-12, 12:56    W jaki sposób odejść od polisy?? Odpowiedz z cytatem
Witam, mam niemały problem z moją polisolokatą. Mianowicie od niespełna dwóch lat, odkładam pieniądze w ten produkt inwestycyjny, który jak się okazuje jest kompletnie nierentowny. Pomyślałem sobie, czy jest może jakaś metoda, żeby pozbyć się problemu, stosunkowo bezproblemowo, bo wiem, że za odstąpienie grożą mi opłaty likwidacyjne. Pozdrawiam.
Reklamy
alfabeata





Dołączył: 14 Sty 2016
Posty: 4

Post2016-01-14, 13:24    W jaki sposób odejść od polisy?? Odpowiedz z cytatem
Możesz się zgłosić do tej samej kancelarii co ja. Mnie obsłużyła kancelaria invictus z wrocławia i w sumie to mogę ich śmiało polecić Wink. Zostawiam numer: 733 171 161 i mail: kontakt@ubezpieczenia-inwestycyjne.com.pl. Pozdrawiam i powodzenia Wink.
rymek





Dołączył: 12 Sty 2016
Posty: 2

Post2016-02-15, 11:32    W jaki sposób odejść od polisy?? Odpowiedz z cytatem
Dzięki wielkie za kontakt do Invictusa, zadzwoniłem do nich i jak na razie jestem zadowolony, przejrzyście przedstawili i zasady współpracy i myślę, że wszystko pójdzie w dobrą stronę Smile
alfabeata





Dołączył: 14 Sty 2016
Posty: 4

Post2016-02-15, 11:42    W jaki sposób odejść od polisy?? Odpowiedz z cytatem
Nie ma za co, dzięki nim moja polisolokata należy już do przeszłości, więc nie martw się, na pewno Tobie też pomogą.
Strona główna forum » Ubezpieczenia » W jaki sposób odejść od polisy??
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm