pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Prowadzenie biznesu, pomysły na nowy biznes » założenie firmy konkurencyjnej dla własnej działalności

założenie firmy konkurencyjnej dla własnej działalności

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
maxgatesmetaldesign





Dołączył: 16 Lip 2014
Posty: 1

Post2014-07-16, 20:11    założenie firmy konkurencyjnej dla własnej działalności Odpowiedz z cytatem
Jestem producentem wyrobów o charakterze indywidualnym na zamówienie. Szukam doradcy w zakresie zarządzania strategicznego, który stałby się członkiem zespołu pracującego zdalnie i pomógłby mi zrealizować poniżej opisane przedsięwzięcie:

Celem mojej działalności jest utrzymanie wysokiej jakości produktu przy rozsądnej cenie. Tylko ok. 5% klientów pytających o ofertę cenową, decyduje się na zakup moich wyrobów. W związku z tym można przypuszczać, że duża część pozostałych 95% potencjalnych klientów nie decyduje się na zakup ze względu na wysoką cenę. Powody rezygnacji z zakupu mogą być oczywiście również inne. Moja firma posiada wystarczające możliwości produkcyjne by prowadzić większą sprzedaż. Chciałbym uruchomić firmę konkurencyjną dla swojej działalności z tańszą linią produktów. Firma ta posiadałaby inną nazwę i adres. Proszę o wszelkie opinie dotyczące takiego rozwiązania oraz ewentualne wskazówki. Jak zorganizować takie przedsięwzięcie, by nie zepsuć rynku i zyskać na tym? Jakie jest ryzyko?
Reklamy
Studencik





Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 159

Post2014-07-19, 08:59    założenie firmy konkurencyjnej dla własnej działalności Odpowiedz z cytatem
A nie boisz sie przypadku, ze firma z tańszą linia produkcyjna zniszczy Twoja.
Strona główna forum » Prowadzenie biznesu, pomysły na nowy biznes » założenie firmy konkurencyjnej dla własnej działalności
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm