pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Prowadzenie firmy, zakładanie nowej » Zarządzanie projektami

Zarządzanie projektami

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Hannah





Dołączył: 31 Mar 2014
Posty: 4

Post2014-04-15, 11:00    Zarządzanie projektami Odpowiedz z cytatem
Hej, korzysta się u Was z zarządzania projektami? U mnie po ostatnim zamieszaniu chcą wdrożyć. nie można sobie było pozwolić na chaos szczególnie jak deadline'y goniły. Kazali mi jakiś jakiś sensowny znaleźć, przetestować i polecić. Z jakich korzystacie?
Reklamy
Studencik





Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 159

Post2014-04-28, 13:34    Zarządzanie projektami Odpowiedz z cytatem
A na czym to dokładnie polega ?
maggda





Dołączył: 07 Paź 2014
Posty: 3

Post2014-10-07, 11:55    Zarządzanie projektami Odpowiedz z cytatem
Polecę Ci, bo sama korzystam z pmcompass To program do zarządzania projektami, bo chyba tego szukasz. Powiem Ci, że od roku kiedy zaczęłam z niego korzystać dużo lepiej prowadzi mi się duże projekty. Ciekawą opcją jest możliwość zarządzania budżetem oraz członkami zespołu. Mogę wygenerować sobie w programie wykres Gantta, który znacząco pomaga mi ocenić stan zaawansowanie prac. A co najważniejsze - pmcompass.pl jest to narzędzie w pełni on-line, mam dostęp do projektów gdziekolwiek jestem.
wojciech_k28


Audi
A3

Dołączył: 15 Sty 2015
Posty: 4
Miasto: Wrocław

Post2015-01-15, 09:42    Zarządzanie projektami Odpowiedz z cytatem
program zależy raczej od charakterystyki, inny będziesz potrzebowała do finansowych projektów a inny do marketingowych .. Smile
Strona główna forum » Prowadzenie firmy, zakładanie nowej » Zarządzanie projektami
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm