pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Hydepark » Zastawiacie czasami coś w lombardach?

Zastawiacie czasami coś w lombardach?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Autor Wiadomość
kerkatyka





Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 8

Post2015-06-17, 17:18    Zastawiacie czasami coś w lombardach? Odpowiedz z cytatem
Znaczy lombard dobry sposób na zastawienie ale powiem wam że jeszcze nigdy nic nie zastawiałem w takich lombardach a może ktoś mi powiedzieć mniej więcej jak polega zastawianie rzeczy w lombardach jest to w jakiś sposób bezpieczne? bo jeszcze nigdy nie zastawiałem gdyby czasem trzeba było to dobrze wiedzieć.
Reklamy
binalek





Dołączył: 30 Maj 2015
Posty: 7

Post2015-06-19, 22:38    Zastawiacie czasami coś w lombardach? Odpowiedz z cytatem
Ja tam nie wierzę w działalność lombardu... Osobiście nigdy nic tam nie zastawiałem i w sumie nie zamierzam, choć znam takich, którzy z takich właśnie inwestycji żyją, bo do lombardu stopniowo wynoszą cały swój życiowy dobytek... Ludzie, którzy już raz coś tam zostawili zazwyczaj tego nie odzyskują...
srejmaniak





Dołączył: 08 Lip 2015
Posty: 6

Post2015-07-08, 18:38    Zastawiacie czasami coś w lombardach? Odpowiedz z cytatem
Ogólnie uważam, że lombard w Polskim wydaniu to zupełnie inna sprawa niż taki na przykład w USA. Tam lombard nie kojarzy się głównie z patologią. Znajdują się tam zabytki, dzieła sztuki. Każdy widział na Discavery program o lombardzie. Nasz Polski to kradzione telefony i jumany sprzęt. Pożyczki nie polecam brać a co dopiero kupować.
halabal





Dołączył: 03 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-07-08, 18:39    Zastawiacie czasami coś w lombardach? Odpowiedz z cytatem
Lombard ma tylko taką przewagę, że się pieniądze dostaje od razu, nie trzeba czekać, no i można zastaw odzyskać kiedy się zwróci pieniądze.
Poza tym niestety to jest totalna beznadzieja i niemal że jawne złodziejstwo, ja nigdy nie korzystałem, nie zamierzam korzystać i każdemu też odradzam.
pieniążek





Dołączył: 03 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-07-09, 22:06    Zastawiacie czasami coś w lombardach? Odpowiedz z cytatem
Pożyczka pod zastaw czegoś wartościowego to szybki sposób zdobycia gotówki, z którego ludzie korzystają już od stuleci. Dla jednych jest to nieomalże „styl” życia, dla drugich ― sposób na przetrwanie. życie - takie czasy...(((
seba33





Dołączył: 02 Cze 2015
Posty: 6

Post2015-07-15, 14:46    Zastawiacie czasami coś w lombardach? Odpowiedz z cytatem
ja jeszcze nigdy ncizego nie zastawiałem na lombard i raczej nie korzystam z tej "przyjemności" pewnie nie którzy z tego żyją więc nie wiem. Wole już sobie kredyt zaciągnąć jak coś zastawiać szkoda moich rpzedmiotó chyba że jesteśmy pod ścianą to już inna bajeczka
scrapi





Dołączył: 10 Cze 2015
Posty: 7

Post2015-07-15, 15:46    Zastawiacie czasami coś w lombardach? Odpowiedz z cytatem
Jak istnieje taka potrzeba, to zastawiam, ale muszę mieć nóż na gardle... całe szczęście, że to ostatnio nie zdarza sie często:-) poza tym lombard, Provident, co to za różnica - ważne że kasa jest od ręki a o to w tym interesie chodzi przecieżSmile
maniek





Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 12

Post2015-07-17, 10:59    Zastawiacie czasami coś w lombardach? Odpowiedz z cytatem
No wiesz moja droga , ja uważam ,że to dobry pomysł , po co brać pożyczki w bankach gdzie płacisz jeszcze raz tyle potem, poza tym jak będzie chciała to wykupi z powrotem biżuteria a jak nie to nie i tyle , Może z powrotem odkupić te swoje rzeczy lub nie . I wtedy żadnych pieniędzy nie będzie stratna.
mogugan





Dołączył: 07 Lip 2015
Posty: 6

Post2015-07-22, 20:35    Zastawiacie czasami coś w lombardach? Odpowiedz z cytatem
Nic nie zastawiłam bo po prostu nie miałem nawet czego heheh : )chociaż jak się u mnie nadarzy po prostu taka możliwość to może coś sobie zastawię i wtedy zobaczę czy faktycznie, że dobrze iż tak zrobiłem czy lepiej by było jakbym tego nie zrobił heheh ; ) co tutaj polecicie najbardziej tak zastawić by było w miarę ok?
aniabania





Dołączył: 08 Lip 2015
Posty: 6

Post2015-07-24, 10:29    Zastawiacie czasami coś w lombardach? Odpowiedz z cytatem
Zdarzyło mi się zastawić kilka rzeczy, ale to tylko dlatego, że byłam w dość krytycznej sytuacji i bardzo potrzebowałam pieniędzy. Z perspektywy czasu wiem, że to było kiepskie rozwiązanie, ale wtedy nie miałam wyjścia. Mam nadzieję, że już nigdy nie będę musiała korzystać z tego typu opcji... Wink
srejmaniak





Dołączył: 08 Lip 2015
Posty: 6

Post2015-07-24, 19:06    Zastawiacie czasami coś w lombardach? Odpowiedz z cytatem
Słyszałem nie raz o lombardach i ludziach, którzy cały swój dobytek tam zastawili, ale ja na szczęście nie musiałem tego robić Wink I mam nadzieję, że nigdy nie będę musiał, bo słyszałem, że jak już się raz coś tam zastawi, to już się po to nie wraca Wink Mam kilku znajomych, którzy w ten sposób się wzbogacają, ale to krótki zysk Wink
Domicelax





Dołączył: 22 Lip 2015
Posty: 4

Post2015-08-08, 16:38    Zastawiacie czasami coś w lombardach? Odpowiedz z cytatem
Ja kiedyś sprzedałam złote kolczyki w lombardzie. Nie chciałam ich zastawiać, tylko sprzedać a nie znałam żadnego innego miejsca, w którym mogłabym je sprzedać. Uważam, że lombardy też są dla ludzi. Przynajmniej można w nich szybko coś sprzedać i to za normalną kwotę.
Vespa





Dołączył: 19 Lip 2015
Posty: 5

Post2015-08-08, 19:59    Zastawiacie czasami coś w lombardach? Odpowiedz z cytatem
Nigdy jeszcze mi się nie zdarzyło czegoś zostawić w lombardzie ponieważ nie mam jakoś do tego zaufania a dwa że jeszcze nie mam takiego problemu z kasą co chyba jest dość istotna sprawa jeżeli coś dajemy do lombardu to nam kasy brak. Unikam tego i mam nadzeje że nigdy mi kasy nie braknie.
Strona główna forum » Hydepark » Zastawiacie czasami coś w lombardach?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm