pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Hydepark » Zastawiacie czasami coś w lombardach?

Zastawiacie czasami coś w lombardach?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Autor Wiadomość
adelajda303





Dołączył: 12 Kwi 2015
Posty: 7

Post2015-04-25, 21:29    Zastawiacie czasami coś w lombardach? Odpowiedz z cytatem
Nigdy coś takiego mi się nie zdarzyło i mam nadzieję, że nie będę nigdy zmuszona do tego, aby zastawić jakąś swoją cenną rzecz w lombardzie Wink Mam wielu znajomych, którzy w ten sposób zarabiają trochę grosza, ale dzięki temu sprzedali już połowę rzeczy ze swojego mieszkania... Dla mnie masakra!


Chcesz wspólnie powspominać?http://szkolnelata.blog.iwoman.pl/ Wejdź na mój blog zrobimy to razem!

Ostatnio zmieniony przez adelajda303 dnia 2015-06-23, 12:38, w całości zmieniany 1 raz
Reklamy
moneyghat





Dołączył: 12 Kwi 2015
Posty: 8

Post2015-04-25, 23:00    Zastawiacie czasami coś w lombardach? Odpowiedz z cytatem
Lombard to dobra opcja dla osób, które natychmiast potrzebują kasy, a nie mają skąd jej wziąć Razz Mam wielu znajomych, którzy bawią się w ten sposób i zazwyczaj jest tak, że zastawione rzeczy już zostają w lombardzie, bo brak kasy, żeby je odzyskać jest nieunikniony Razz

Szybko i sprawnie chcesz płacić?http://multiswiat.bloog.pl/ zajrzyj na mój blog i dowiedz się więcej!

Ostatnio zmieniony przez moneyghat dnia 2015-06-23, 14:39, w całości zmieniany 1 raz
Zbenek345





Dołączył: 18 Kwi 2015
Posty: 7

Post2015-04-26, 17:42    Zastawiacie czasami coś w lombardach? Odpowiedz z cytatem
Można w jakiś sposób znaczący zyskać, że się zastawi coś w lombardzie czy to jest jednak mało opłacalny interes? Jedynie gdzie zastawiam to na tym internetowym loombard pl i nigdzie więcej bo kasy tak na już to nigdy nie potrzebowałem, chociaż nigdy nie można mówić nigdy.


Musicie zobaczyc http://automatykaprzemyslowa.blog.com! jak ta moja firma wedlug mnie ona sie rozwija i wedlug mnie caly czas idziemy do przodu. Bo bez wzajmnego szacunku nigdzie sie nie dojdzie.

Ostatnio zmieniony przez Zbenek345 dnia 2015-06-23, 21:11, w całości zmieniany 1 raz
dziobak45





Dołączył: 26 Kwi 2015
Posty: 9

Post2015-04-26, 22:29    Zastawiacie czasami coś w lombardach? Odpowiedz z cytatem
Zastawianie rzeczy w lombardzie kończy się najczęściej tym, że już nie odbieramy tej rzeczy. Myslę, że trzeba się starać nie korzystać z lombardu. Na tym właściwie tylko się traci. Trzymać się z daleka, bo to nic dobrego.


Powszechnie dziejącym się procesem jest mechanizacja życia. Ale co tak naprawdę ludzie wiedzą o maszynach? Wejdź na http://blogomaszynach.blogx.pl/. Dowiedz się, czy ludzie i automaty to dwa różne światy.

Ostatnio zmieniony przez dziobak45 dnia 2015-06-23, 11:02, w całości zmieniany 1 raz
Maney





Dołączył: 01 Maj 2015
Posty: 10

Post2015-05-01, 17:59    Zastawiacie czasami coś w lombardach? Odpowiedz z cytatem
Hej kiedyś bardzo dawno znalazłam złoty pierścionek i postanowiłam go zanieść do lombardu. nawet mi się opłaciło. Dostałam za niego 400 zł. Wiec czasem warto.


Zmiany, zmiany, zmiany ale co to oznacza? Przyjście teściów do domu ? A może grymas żony Wink https://mamplanzmian.wordpress.com/2015/03/10/porzadki-w-kuchni/ dowiedz się jak doprowadzić do porządku swoją kuchnie.

Ostatnio zmieniony przez Maney dnia 2015-06-29, 10:41, w całości zmieniany 1 raz
agaa2015





Dołączył: 04 Maj 2015
Posty: 10

Post2015-05-04, 23:53    Zastawiacie czasami coś w lombardach? Odpowiedz z cytatem
Nigdy w życiu niczego nie zastawiłam, nawet do głowy mi nie przyszło, żeby cokolwiek zastawiać. Czasami zerkam do lombardu żeby zobaczyć co ciekawego tam jest, bo powiem szczerze, że czasami można upolować jakąś ciekawą rzecz za okazyjną, znacznie niższą cenę.


Potrzebna Ci pomoc w wynajęciu mieszkania? Może home staging to dobra opcja? Poczytaj na http://kupiesprzedamwynajmeblogxpl.blogx.pl/2015/04/17/pomoc-z-wynajmem-mieszkania/ jak dobrze zainwestować w mieszkanie.

Ostatnio zmieniony przez agaa2015 dnia 2015-07-02, 11:23, w całości zmieniany 1 raz
monika35





Dołączył: 24 Kwi 2015
Posty: 8
Miasto: Zielona Góra

Post2015-05-05, 07:56    Zastawiacie czasami coś w lombardach? Odpowiedz z cytatem
Maney napisał:
Hej kiedyś bardzo dawno znalazłam złoty pierścionek i postanowiłam go zanieść do lombardu. nawet mi się opłaciło. Dostałam za niego 400 zł. Wiec czasem warto.

Poważnie to zostawiłaś w lombardzie i się nic nie bałaś? Smile Bo ja bym się trochę cykała zostawić w lombardzie jakiś taki pierścionek bo u mnie to policja zawsze węszy takie sprawy. Ja to bym znaleziona oddała w ręcę policji albo też umieściła jakieś ogłoszenie na FB, że właśnie tą rzecz zgubioną. U mnie blisko koło mnie jest lombard ale jeszcze tam nie zachodziłam.


Czym jest home staging? Czy potrzebujesz specjalisty do urządzenia mieszkania pod wynajem? Zobacz jak to wygląda na http://juliakozlowska.bloog.pl/id,347272590,title,Usluga-home-staging,index.html i skorzystaj. Nic nie tracisz.

Ostatnio zmieniony przez monika35 dnia 2015-07-01, 19:54, w całości zmieniany 1 raz
prozak





Dołączył: 29 Kwi 2015
Posty: 13

Post2015-05-08, 19:12    Zastawiacie czasami coś w lombardach? Odpowiedz z cytatem
Dla mnie lombard to również ostateczność przyznam szczerze że taki pomysł żeby coś zastawić w lombardzie jeszcze nigdy nie wpadł mi do głowy i mam nadzieję że nigdy nie wpadnie ... ale nie ukrywam czasami przechodzę koło lombardu i zajrzę tam na chwilkę i już kilka razy udało mi się wypatrzyć coś fajnego, ostatnio nawet złoto
baggda





Dołączył: 15 Maj 2015
Posty: 10

Post2015-05-15, 16:02    Zastawiacie czasami coś w lombardach? Odpowiedz z cytatem
Złoto w lombardzie ale chyba w grze w GTA..Bo tak normalnie w zwykłym lombardzie niczego ciekawego się nie spotka. Trzeba bardzo dużo szukać aby na coś trafić dobrego i to jeszcze takiego niekradzionego..Po prostu ja takiego szczęścia nie mam i nie chodzę do lombardów.
posiek





Dołączył: 05 Maj 2015
Posty: 8

Post2015-05-15, 18:21    Zastawiacie czasami coś w lombardach? Odpowiedz z cytatem
Generalnie jak się nie ma możliwości wziąć innej pożyczki to się kombinuje. Ja bym z takiej opcji nie skorzystała. Chyba bym się bała.
igax





Dołączył: 26 Kwi 2015
Posty: 10

Post2015-05-24, 20:32    Zastawiacie czasami coś w lombardach? Odpowiedz z cytatem
Lombard ma tylko taką przewagę, że się pieniądze dostaje od razu, nie trzeba czekać, no i można zastaw odzyskać kiedy się zwróci pieniądze.
Poza tym niestety to jest totalna beznadzieja i niemal że jawne złodziejstwo, ja nigdy nie korzystałem, nie zamierzam korzystać i każdemu też odradzam.
Merinda_Wilk





Dołączył: 16 Maj 2015
Posty: 10

Post2015-05-30, 18:06    Zastawiacie czasami coś w lombardach? Odpowiedz z cytatem
Szczerze nie korzystam z lombardu bo nie mam takiej potrzeby. Jak toś nie ma wyboru to chyba posuwa się w ich stronę. Później chyba ciężko coś wykupić.
minionek





Dołączył: 19 Maj 2015
Posty: 11

Post2015-06-07, 19:51    Zastawiacie czasami coś w lombardach? Odpowiedz z cytatem
Ja nie miałam przyjemności, jednak uważam, że to się absolutnie nie opłaca. To tak samo jak z komisami komórek. Cena za którą sprzedaż używany telefon na allegro a cena, którą zaoferuje Ci za niego komis bardzo się różni. Wiadomo, komis musi swoje zarobić i o właśnie tę sumę Ty jesteś stratny.
Krabik





Dołączył: 09 Cze 2015
Posty: 7

Post2015-06-09, 09:17    Zastawiacie czasami coś w lombardach? Odpowiedz z cytatem
Niestety nie korzystam z lombardów i nic nie zastawiam. Mam natomiast wielu znajomych,którzy w ten sposób żyją. Ale to jednak strach o każdy kolejny dzień.
Renia36





Dołączył: 12 Maj 2015
Posty: 10

Post2015-06-09, 11:05    Zastawiacie czasami coś w lombardach? Odpowiedz z cytatem
Ja nie uznaję czegoś takiego jak lombard... Mam wielu znajomych, którzy pół mieszkania już tam zostawili, bo akurat potrzebowali pieniędzy. Już tych rzeczy nie odzyskali, bo wiadomo jak to z lombardami jest... Zazwyczaj zastawionych rzeczy się nie odzyskuje Wink
Strona główna forum » Hydepark » Zastawiacie czasami coś w lombardach?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm