pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Hydepark » Zima 2014 - wyjazd na narty.

Zima 2014 - wyjazd na narty.

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2
Autor Wiadomość
zbychgmateja





Dołączył: 26 Mar 2015
Posty: 1

Post2015-03-26, 08:50    Zima 2014 - wyjazd na narty. Odpowiedz z cytatem
Hejka jeśli interesuje Cie zagranica polecam

Chamonix we Francji jest tu m.in. 22-kilometrowa trasa ze szczytu L'Aiguille du Midi, która spada wprost do doliny Blanche

więcej informacji na stronie kurortu
Reklamy
Dolores





Dołączył: 30 Mar 2015
Posty: 9

Post2015-03-30, 10:17    Zima 2014 - wyjazd na narty. Odpowiedz z cytatem
Jak tam u was narciarze było : )? fajnie spędziliście tą zimę czy jakoś tak bardzo słabo i musieliście się już denerwować na stoku iż tak dużo osób jeździ ; dd Gdzie w tym roku byliście? Ja akurat w tym sezonie byłem w Ramzowej i także jeszcze w Zieleńcu ; )


Nie tylko dym gryzie w oczy http://www.architektonicznie.vum.pl/member.php?page=comments&newsid=15858 nasze ceny też.

Ostatnio zmieniony przez Dolores dnia 2015-05-06, 21:19, w całości zmieniany 1 raz
moniazpec





Dołączył: 03 Kwi 2015
Posty: 1

Post2015-04-03, 12:51    Zima 2014 - wyjazd na narty. Odpowiedz z cytatem
Hej! Patrząc na warunki za oknem może jeszcze da się wyskoczyć na narty w polskie góry Smile chociaż chyba wszystkie wyciągi już zakończyłem obecny sezon Sad
oxxygen





Dołączył: 18 Kwi 2015
Posty: 9

Post2015-04-18, 07:52    Zima 2014 - wyjazd na narty. Odpowiedz z cytatem
Są tutaj jacyś tacy prawdziwi zapaleńcy sportów zimowych czy raczej nie ma i po prostu już nigdzie nie jeździcie sobie na takie właśnie zjazdy? Jeśli chodzi o mnie to ja w tym roku byłem tak bardziej lokalnie bo w Polsce i to jeszcze właśnie w Zieleńcu : )


Wszystkich zapaleńców, nie tylko sportów zimowych zapraszam tutaj: http://www.elektronicznyswiat.e-blogi.pl/, dużo nowości i spektakularnych rozwiązańSmile

Ostatnio zmieniony przez oxxygen dnia 2015-05-28, 21:31, w całości zmieniany 1 raz
michaell66





Dołączył: 07 Maj 2015
Posty: 9

Post2015-05-07, 16:58    Zima 2014 - wyjazd na narty. Odpowiedz z cytatem
A ja w tym roku pojeździłem na nartach jak nigdy ... kilkanaście razy w szklarskiej i kilka w Czechach, ale warunki bez porównania .... nie wiem dlaczego Czesi zawsze muszą mieć wszystko lepsze niż my ... stoki były świetnie przygotowane nie to co u nas w polsce


Szukasz inspiracji na urządzenie mieszkania, domu lub ogrodu? Wejdź na tego bloga http://kalistratzasadzien.blog.de i znajdź całą masę super pomysłów!

Ostatnio zmieniony przez michaell66 dnia 2015-07-22, 18:46, w całości zmieniany 1 raz
prozak





Dołączył: 29 Kwi 2015
Posty: 13

Post2015-05-08, 19:05    Zima 2014 - wyjazd na narty. Odpowiedz z cytatem
Ja często jeżdżę do Rokietnicy ponieważ tak jak mówisz u chechów są dużo lepsze warunki, jest niewiele dalej od Szklarskiej a wyciągi są o wiele lepsze. Poza tym nie znoszę tłumów więc zazwyczaj jeżdżę już pod koniec sezonu, w tym roku niestety byłem tylko dwa razy ale nie mogę narzekać bo pojeździłem sobie i byłem zadowolony z wyjazdów, raz byłem też w szklarskiej
Maney





Dołączył: 01 Maj 2015
Posty: 10

Post2015-05-09, 20:29    Zima 2014 - wyjazd na narty. Odpowiedz z cytatem
Ja z rodzinką dwa-trzy razy w roku jeżdżę do Karpacza. Mam ulubioną willę, gdzie serwują pyszne śniadania. masę atrakcji muzeum zabawek, kościół Wang/. Mój 4 letni synek podąża szlakiem skrzata - kupujemy mu mapę Karpacza dla dzieci z książeczką z atrakcjami, zbiera pieczątki, dostaje certyfikaty, dyplomy itd. Ma frajdę a my jeździmy na nartach
dziobol





Dołączył: 04 Maj 2015
Posty: 10

Post2015-05-14, 22:34    Zima 2014 - wyjazd na narty. Odpowiedz z cytatem
Zazwyczaj jeżdżę do Białki lub Zakopanego. Wiem, że znajomi byli w Jurgowie, wrócili zadowoleni. Ja jednak pozostanę wierna Białce, jeżeli chodzi o polskę oczywiście, bo często jeżdżę też do Czech są tam lepsze warunki według mnie
konik





Dołączył: 15 Maj 2015
Posty: 9

Post2015-05-15, 11:40    Zima 2014 - wyjazd na narty. Odpowiedz z cytatem
Do Jugowa ja też bardzo często jeżdżę. To jest moja ulubiona miejscowość narciarska. Jest tam bardzo tanio i zawsze jest pogoda dobra do jazdy na nartach ale i nie tylko na nartach. Bardzo fajnie się również jeździ na snowboardzie. W zeszłym sezonie się na nim nauczyłem jeździć.
Strona główna forum » Hydepark » Zima 2014 - wyjazd na narty.
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm