pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Wydarzenia, polityka » Ziobro, Kurski, Cymański wyrzuceni z PiS ...

Ziobro, Kurski, Cymański wyrzuceni z PiS ...

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
LuckyGuy





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 156

Post2011-11-06, 14:57    Ziobro, Kurski, Cymański wyrzuceni z PiS ... Odpowiedz z cytatem
Wiceprezes Zbigniew Ziobro oraz eurodeputowani Tadeusz Cymański i Jacek Kurski zostali wykluczeni z Prawa i Sprawiedliwości. Jak myslice jakie bede tego efekty Czy to początek rozpadu PISu ?
Reklamy
Prezes





Dołączył: 01 Lis 2011
Posty: 397

Post2011-11-06, 21:32    Ziobro, Kurski, Cymański wyrzuceni z PiS ... Odpowiedz z cytatem
Uważam, że PIS podjął właściwą decyzję. Ci panowie postępują identycznie jak obecni członkowie PJN. Traktują PIS wyłącznie jako drogę do kariery politycznej.
Jakie bede tego efekty ? Wydaje mi sie ze zadne, bedzie tak samo jak z Rostowska, Kowalem i reszta PJNu szybko sie o nich zapomnialo.
Bogacz0





Dołączył: 03 Lis 2011
Posty: 152

Post2011-11-06, 21:40    Ziobro, Kurski, Cymański wyrzuceni z PiS ... Odpowiedz z cytatem
Odejście ZKC to wielki błąd Jarka i pocżątek końca jego hegemonnii w PISe. Staniszkis miała rację-takich ludzi się nie wyrzuca! Moja recepta jest taka: niech Jarek odejdzie namaści swojego jakiegoś figuranta i zwycięstwo PIS w przyszłych wyborach jest więcej niz pewne:)
Marek456





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 187

Post2011-11-07, 21:48    Ziobro, Kurski, Cymański wyrzuceni z PiS ... Odpowiedz z cytatem
Pierwszy raz widzę taki przypadek, że gdy drużyna przegrywa kolejne 6 meczów z rzedu, to wyrzuca się 3 kluczowych zawodników zamiast zmienić trenera.

Wedlug mnie to poczatek konca PISu.
Strona główna forum » Wydarzenia, polityka » Ziobro, Kurski, Cymański wyrzuceni z PiS ...
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm