pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Hydepark » Zrzucanie nadwagi wcale nie musi być trudne

Zrzucanie nadwagi wcale nie musi być trudne

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Następny
Autor Wiadomość
prozak





Dołączył: 29 Kwi 2015
Posty: 13

Post2015-05-08, 19:02    Zrzucanie nadwagi wcale nie musi być trudne Odpowiedz z cytatem
Trudno znaleźć motywację do odchudzania, gdy taka brzydka pogoda na zewnątrz. Ale można to zrobić inaczej niż tylko głodząc się bez sensu. Ja polecam włączyć komputer i poćwiczyć sobie choć dziesięć piętnaście minut dziennie z Chodakowską albo mel b ... moim zdaniem odchudzanie naprawdę nie jest trudne trzeba tylko chcieć
Reklamy
Maney





Dołączył: 01 Maj 2015
Posty: 10

Post2015-05-09, 20:26    Zrzucanie nadwagi wcale nie musi być trudne Odpowiedz z cytatem
Wszystkie porady bardzo fajnie i rzeczowo opisane ale warto zwrócić uwagę jeszcze na: 1) pić wodę bądź wodę z cytryną między posiłkami (nie w trakcie posiłku gdyż pogorszy to trawienie - rozkładanie pokarmu); 2) "jedząc tłuszcze spalasz tłuszcze" -(taki paradoks) warto dożucić do swojej diety produkty bogate w zdrowe tłuszcze np. ryby, zdrowe tłuszcze roślinne (w postaci płynnej nie stałej), rośliny łuskane-ziarniste np. słonecznik, sezam; 3) wysypiać się
Palcikort





Dołączył: 11 Maj 2015
Posty: 9

Post2015-05-11, 18:23    Zrzucanie nadwagi wcale nie musi być trudne Odpowiedz z cytatem
O, to jest bardzo mądra rada i na poziomie. Właśnie jestem na etapie odchudzania się i zbierał z forów różne porady, które wiem, że mają sens. Ja staram się jeść zdrowo i do tego uprawiam sport, czyli biegam wieczorami a jak nie dam rady biegać idę sobie pograć w nogę.
Domaszka





Dołączył: 07 Kwi 2015
Posty: 8

Post2015-05-14, 16:45    Zrzucanie nadwagi wcale nie musi być trudne Odpowiedz z cytatem
Bardzo fajna rada trzeba będzie z niej skorzystać. Łatwo jest przytyć, ale spalić to, co się nabrało jest bardzo trudno. Najlepiej skorzystać wydaje mi się z dobrej dietetyczki sam tak zrobiłem kg leci w dół teraz mam zamiar zapisać się na siłownię i ubić tłuszczyk.
dziobol





Dołączył: 04 Maj 2015
Posty: 10

Post2015-05-14, 22:25    Zrzucanie nadwagi wcale nie musi być trudne Odpowiedz z cytatem
Tabletki odchudzające: odchudzanie pozorne Lekarze, dietetycy, trenerzy są zgodni - szybka utrata wagi w przypadku tabletek odchudzający oznacza najczęściej utratę wody. Doskonale wygląda to na wadze. Ale tylko tam. Po pierwsze, utrata wody to efekt krótkotrwały, nasz organizm bardzo szybko sobie z tym poradzi. Po drugie, trwałe schudnięcie oznacza zmniejszenie zawartości tłuszczu w naszym ciele.
posiek





Dołączył: 05 Maj 2015
Posty: 8

Post2015-05-15, 18:23    Zrzucanie nadwagi wcale nie musi być trudne Odpowiedz z cytatem
Z tą nadwagą różnie bywa. Ja uważam, że najważniejsza jest motywacja i wtedy jakoś łatwiej się oprzeć wszelkim przyjemnością. Schudnąć pewnie nie jest źle. Byle by przy tej wadze pozostać.
kapaturya





Dołączył: 08 Maj 2015
Posty: 9

Post2015-05-18, 22:57    Zrzucanie nadwagi wcale nie musi być trudne Odpowiedz z cytatem
nie jest trudne?! najgorsza nadwaga to ta, która umieszcza się w jednym miejscu na ciele i nie chce z niego zniknąć Wink jak pozbyć się oponki wokół brzucha? reszta nawet może być, ale wałki w talii już nie... z otyłości brzusznej naprawdę ciężko jest wyjść, mimo stosowania diety i ćwiczeń, ten problem lubi powracać i trzeba się bardzo pilnować…
FED01





Dołączył: 05 Maj 2015
Posty: 9

Post2015-05-19, 07:31    Zrzucanie nadwagi wcale nie musi być trudne Odpowiedz z cytatem
A ja w swoim czasie schudłam w ciągu miesiąca nawet więcej niż 5 kilo. Połączyłam dietę 1000 kalorii z dietą niskotłuszczową. Czasami tych kalorii było więcej niż 1000 Wink Ale konsekwentnie jadłam małe porcje 5 razy dziennie, unikałam przede wszystkim smażonych rzeczy i słodyczy.
czekb66





Dołączył: 09 Maj 2015
Posty: 10

Post2015-05-20, 09:43    Zrzucanie nadwagi wcale nie musi być trudne Odpowiedz z cytatem
Jak nie musi być trudne Sad właśnie dla mnie jest trudne bo próbowałem wiele sposobów i mi nic nie pomagało niestety. Chyba teraz już się zapiszę jak to mi mój kolega radził na jakąś siłownię lub na jakiś trening mma. Czy coś w tym stylu. Zobaczę jak to w końcu będzie.
Pompka





Dołączył: 06 Maj 2015
Posty: 9

Post2015-05-20, 11:45    Zrzucanie nadwagi wcale nie musi być trudne Odpowiedz z cytatem
Jest to trudne, zwłaszcza wytrwanie w postanowieniu zrzucenia wagi. Dobrym sposobem jest trzymanie diety ale niestety jest to bardzo ciężki i często po pierwszych próbach się poddajemy. Dodatkowo nalezy uprawiać jakis sport, najlepiej taki który lubimy to motywacja do działania będzie dużo lepsza.
igax





Dołączył: 26 Kwi 2015
Posty: 10

Post2015-05-24, 20:36    Zrzucanie nadwagi wcale nie musi być trudne Odpowiedz z cytatem
Ja polecam z całego serca tzw dietę Diamondów inaczej dieta niełączenia nazywana też dietą życia. Moja rodzina i przyjaciele stosowali ją wiele lat, a że trochę się zaniedbaliśmy to z wygodnictwa tudzież słabej woli. Pomaga przy wielu chorobach - w mojej rodzinie pomaga przy zaparciach, słabej pracy wątroby, zaburzeniach trawienia, zatrzymywaniu się wody w organizmie i nadwadze.
panicz





Dołączył: 12 Maj 2015
Posty: 9

Post2015-05-24, 23:56    Zrzucanie nadwagi wcale nie musi być trudne Odpowiedz z cytatem
Witam wszystkich w trosce o zdrowie, kondycję oraz estetyczny wygląd chciałabym zrzucic nadwagę a także poprawić swoją kondycję! Czy ktoś zna zdrową i skuteczną metodę, której efekty są widoczne przynajmniej po miesiącu i która nie wywoluje jojo? Proszę o pomoc
dawid.p





Dołączył: 14 Maj 2015
Posty: 8

Post2015-05-26, 11:01    Zrzucanie nadwagi wcale nie musi być trudne Odpowiedz z cytatem
Bo nie musi tylko trzeba chcieć, a wszystko samo przyjdzie. Trochę determinacji, cierpliwość i przestrzeganie diety oraz ćwiczeń, a nasz sylwetka nabierze blasku.
Ryan





Dołączył: 26 Maj 2015
Posty: 3

Post2015-05-26, 17:05    Zrzucanie nadwagi wcale nie musi być trudne Odpowiedz z cytatem
Nic samo nie przyjdzie. Z pustego salomon nie naleję. Trzeba mieć motywację samą w sobie. Bez takiej motywacji nie możemy co liczyć na jakieś dobre efekty. Trrzeba się udać do dietetyka bo on zazwyczaj daję jakieś wskazówki co do posiłków i co do jadłospisu.
Lubiekotki





Dołączył: 13 Maj 2015
Posty: 10

Post2015-05-27, 11:41    Zrzucanie nadwagi wcale nie musi być trudne Odpowiedz z cytatem
żeby zrzucić nadwagę i potem utrzymać w miarę szczupłą sylwetkę, trzeba systematycznie ćwiczyć i nie rezygnować z diety, inaczej się nie da, kiepskim pomysłem są drastyczne diety w rodzaju "schudnij w tydzień" albo łykanie cudownych tabletek, jeśli ma się problemy z dobraniem diety, dobrze jest przejść się do dietetyka
Strona główna forum » Hydepark » Zrzucanie nadwagi wcale nie musi być trudne
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Następny

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm