pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Hydepark » Zrzucanie nadwagi wcale nie musi być trudne

Zrzucanie nadwagi wcale nie musi być trudne

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Następny
Autor Wiadomość
Pieniadz.pl





Dołączył: 01 Sty 1970
Posty: 16776945

Post2013-11-28, 23:10    Zrzucanie nadwagi wcale nie musi być trudne Odpowiedz z cytatem
Reklamy
Johana
Gość







Post2013-11-28, 23:11    Zrzucanie nadwagi wcale nie musi być trudne Odpowiedz z cytatem
jezu,czy takich oczywistości jeszcze ktoś nie wie???
Misiek123





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 182

Post2014-05-25, 19:57    Zrzucanie nadwagi wcale nie musi być trudne Odpowiedz z cytatem
Johana napisał:
jezu,czy takich oczywistości jeszcze ktoś nie wie???


niby oczywistosci, ale warto sobie od czasu do czasu przypomnieć.
Robert





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 217

Post2014-07-10, 10:59    Zrzucanie nadwagi wcale nie musi być trudne Odpowiedz z cytatem
Chyba duzo osob nie wie, biorąc pod uwage wzrost otylosci w Polsce.
magda906





Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 352

Post2014-08-31, 20:06    Zrzucanie nadwagi wcale nie musi być trudne Odpowiedz z cytatem
raz na jakiś czas warto odwiedzić tez sprawdzony gabinet kosmetyczny. Ja na przykład korzystam z zabiegów na twarz, niweluje skórkę pomarańczową falami radiowymi a ostatnio zaskoczyły mnie efekty, jakie dała.
Nie zapominajmy jednak, że ćwiczenia i odpowiednie odżywianie dają efekty Smile
filip222





Dołączył: 08 Sie 2013
Posty: 10

Post2014-09-30, 18:53    Zrzucanie nadwagi wcale nie musi być trudne Odpowiedz z cytatem
Ja schudłem dzieki skakance
George





Dołączył: 02 Lut 2015
Posty: 3

Post2015-02-03, 15:02    Zrzucanie nadwagi wcale nie musi być trudne Odpowiedz z cytatem
Dla mnie też to raczej oczywistości. Mi się udało, dzięki MŻ-ce i zwiększonej aktywności. Trochę zdrowego rozsądku i samokontroli wystarczy.
onedollarman





Dołączył: 13 Maj 2014
Posty: 240

Post2015-03-02, 14:58    Zrzucanie nadwagi wcale nie musi być trudne Odpowiedz z cytatem
Ponoć najlepsza dieta to mniej jeść.
jawamil





Dołączył: 27 Mar 2015
Posty: 10

Post2015-03-27, 23:36    Zrzucanie nadwagi wcale nie musi być trudne Odpowiedz z cytatem
Przełomowym momentem było odnalezienie pewnej skarbnicy wiedzy, z której korzystam do teraz. Wtedy też zacząłem się edukować i robić to, co już dobrze potrafiłem - zrzucać skutecznie wagę. Moja walka z nadwagą, zaniedbaniem, otyłością i ogólnym brakiem ogarnięcia trwała


Wejdź i przejrzyj nasze propozycje, http://ostrowskihenryk.bugs3.com/ nie pożałujesz!

Ostatnio zmieniony przez jawamil dnia 2015-05-06, 07:46, w całości zmieniany 1 raz
patrykbor





Dołączył: 28 Mar 2015
Posty: 8

Post2015-03-28, 19:55    Zrzucanie nadwagi wcale nie musi być trudne Odpowiedz z cytatem
Jeśli dotychczas nie trenowałaś zbyt często, ale postanowiłaś wziąć się za siebie i schudnąć, nie zaczynaj od intensywnych codziennych ćwiczeń. Najpierw przygotuj ciało do wysiłku fizycznego. Na początek możesz zrobić kilka ćwiczeń rozciągających z piłką fitnessową. Są one bezpieczne nawet dla osób z nadwagą i nie obciążają nadmiernie stawów, a opierając się na piłce, łatwiej wykonać niektóre ćwiczenia wymagające utrzymania równowagi.


Tanio, taniej i coś dla Ciebie http://www.budowa.e-blogi.pl/ kliknij sam się przekonasz.

Ostatnio zmieniony przez patrykbor dnia 2015-05-07, 18:05, w całości zmieniany 1 raz
zimin4





Dołączył: 20 Mar 2015
Posty: 10

Post2015-04-01, 20:26    Zrzucanie nadwagi wcale nie musi być trudne Odpowiedz z cytatem
A jeszcze wcześniej należy wyćwiczyć silną wolę i przygotować się na trwałą zmianę życia! Laughing
jawamil





Dołączył: 27 Mar 2015
Posty: 10

Post2015-04-04, 23:02    Zrzucanie nadwagi wcale nie musi być trudne Odpowiedz z cytatem
Tabletki odchudzające: odchudzanie pozorne
Lekarze, dietetycy, trenerzy są zgodni - szybka utrata wagi w przypadku tabletek odchudzający oznacza najczęściej utratę wody. Doskonale wygląda to na wadze. Ale tylko tam. Po pierwsze, utrata wody to efekt krótkotrwały, nasz organizm bardzo szybko sobie z tym poradzi. Po drugie, trwałe schudnięcie oznacza zmniejszenie zawartości tłuszczu w naszym ciele. Przy pomocy tabletek odchudzających nie jest to możliwe. Kto chce naprawdę schudnąć, musi powrócić do starych sprawdzonych metod: ruchu i zmiany sposobu odżywiania. Wszystkie inne sposoby mają więcej wspólnego z magią niż nauką. A efekty będą żadne.


Szukasz nowinek technologicznych, informatycznych czy telekomunikacji? Wejdź na tego bloga http://jarkonar.blox.pl/html i dowiedz się wielu ciekawostek!

Ostatnio zmieniony przez jawamil dnia 2015-05-26, 16:13, w całości zmieniany 1 raz
Aidanna





Dołączył: 08 Kwi 2015
Posty: 10

Post2015-04-19, 21:35    Zrzucanie nadwagi wcale nie musi być trudne Odpowiedz z cytatem
Witam, ja właśnie walczę z nadwagą po odstawieniu papierosów.
Nie palę prawie pół roku i wzmożony apetyt miałem tylko przez pierwszy tydzień może dwa... gorzej jest właśnie z tą przemianą materii. Ten pierwszy okres tak mnie dołował że jadłem tylko i leżałem całe popołudnia. Czułem sie wiecznie zmęczony. W ciągu miesiąca wychodowałem sobie piękne oponki - dodatkowa motywacja do uprawiania sportów.



Chcesz się dowiedzieć więcej na temat efektywniejszego robienia zakupów? Wejdź na tego bloga http://elizyzakupy.blog.interia.pl/?id=3358163 i znajdź dużo cennych porad!

Ostatnio zmieniony przez Aidanna dnia 2015-07-23, 18:18, w całości zmieniany 1 raz
michaell66





Dołączył: 07 Maj 2015
Posty: 9

Post2015-05-07, 16:55    Zrzucanie nadwagi wcale nie musi być trudne Odpowiedz z cytatem
Ja jeżdżę na rowerze od wielu lat, prawie codziennie , zależy od pogody, ale gdzieś od marca do listopada , mniej więcej po 20 km. Na schudniecie jednak nic to mi nie pomaga niestety, chociaż nogi zdecydowanie mi się poprawiły. Na wadze jednak ani grama,mimo, że nie przesadzam się z jedzeniem.
kapaturya





Dołączył: 08 Maj 2015
Posty: 9

Post2015-05-08, 15:19    Zrzucanie nadwagi wcale nie musi być trudne Odpowiedz z cytatem
Po prostu spalasz tłuszcz na masę mięśniową a waga zostaje taka jak zostaje to całkiem normalnie. Ja jakoś szukam motywacji u siebie, żeby zacząć dbać o siebie, ale jakoś nie mogę. Może zacznę od diety jak myślicie? muszę znaleźć coś, co mnie zmotywuje.
Strona główna forum » Hydepark » Zrzucanie nadwagi wcale nie musi być trudne
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Następny

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm