pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Prawo, podatki, przepisy » Zwrot podatku - ile trzeba czekać ?

Zwrot podatku - ile trzeba czekać ?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2
Autor Wiadomość
emilek





Dołączył: 06 Maj 2015
Posty: 8

Post2015-06-03, 20:23    Zwrot podatku - ile trzeba czekać ? Odpowiedz z cytatem
Urząd Skarbowy ma czas do trzech miesięcy wypłacić zwrot podatku. A z rozpatrywaniem wniosków jest różnie, ja składałem w tym samym czasie z dziewczyną elektronicznie i ona dostała po dwóch tygodniach swój zwrot, a ja prawie po półtora miesiąca swój.
Reklamy
Enio36





Dołączył: 19 Maj 2015
Posty: 9

Post2015-06-04, 18:08    Zwrot podatku - ile trzeba czekać ? Odpowiedz z cytatem
Oni się na pewno nie śpieszą ze zwrotem tego podatku..Im to nigdy nie jest za wcześnie. Jeśli to już jest w drugą stronę to wtedy mogą się śpieszyć ze zwrotem tego podatku. Chociaż i tak to działa w dwie strony jak ktoś chce mieć szybko zwrócony to może wtedy szybko pisma wysyłać.
bahamazy





Dołączył: 19 Maj 2015
Posty: 8

Post2015-06-04, 19:15    Zwrot podatku - ile trzeba czekać ? Odpowiedz z cytatem
ostatnio dostaję zwroty podatku dość szybko - do dwóch, trzech tygodni po złożeniu deklaracji, od kiedy jest taka możliwość, to rozliczam się przez Internet i bardzo sobie to chwalę, duże opóźnienia pojawiały się, gdy potrzebna była korekta, wtedy zwrot podatku przeciągnął się nawet do pół roku...
ptaszyna





Dołączył: 19 Maj 2015
Posty: 10

Post2015-06-04, 22:00    Zwrot podatku - ile trzeba czekać ? Odpowiedz z cytatem
W sumie to nie wiem ile dokładnie trzeba czekać..Różnie to jest..Zależy przede wszystkim od kwoty zwrócenia podatku. Bo jeśli się czeka krótko to znaczy, że mały się zwrot chcę uzyskać. Jeśli się długo czeka to znaczy, że zwrot będzie spory i dość pokaźny.
majmusik





Dołączył: 09 Lip 2015
Posty: 7

Post2015-07-22, 16:00    Zwrot podatku - ile trzeba czekać ? Odpowiedz z cytatem
Teraz to jest jeszcze gorzej niż dotąd. Skarbówka dostała nowe programy komputerowe i sajgon jest. oni w ogóle nie bardzo w tym się odnajdują jeszcze mają cięcia etatów i dlatego nie ma co liczyć, że wcześniej niż trzy miesiące będziesz czekać na zwrot.
Strona główna forum » Prawo, podatki, przepisy » Zwrot podatku - ile trzeba czekać ?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm