pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Prowadzenie biznesu, pomysły na nowy biznes » Aplikacje przydatne w branży OZE

Aplikacje przydatne w branży OZE

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
patro





Dołączył: 20 Maj 2014
Posty: 64

Post2022-01-11, 10:52    Aplikacje przydatne w branży OZE Odpowiedz z cytatem
Czy ktoś z Was działa w tej branży? Prośba o podpowiedzi aplikacji, które robią dużą różnicę. Na co polecacie zwrócić uwagę? Mogą być płatne - najważniejsze są funkcje. Coś sprawdzonego podpowiecie?
Reklamy
kotka





Dołączył: 21 Maj 2014
Posty: 35

Post2022-01-12, 17:56    Aplikacje przydatne w branży OZE Odpowiedz z cytatem
EcoManager jest spoko. Apka darmowa. Kilka funkcji, które robią różnicę.
Obstawiam, że na pewno się przyda - u nas ten efekt był naprawdę spoko.
A chyba najbardziej przydatna jest opcja wyszukiwania tanich części - spoko to działa.
patro





Dołączył: 20 Maj 2014
Posty: 64

Post2022-01-13, 10:46    Aplikacje przydatne w branży OZE Odpowiedz z cytatem
Ok, znalazłem stronę, widzę demo, ale jak mogę zainstalować to na telefonie? Nie widzę tam takiej możliwości. Jak to zrobić?
kotka





Dołączył: 21 Maj 2014
Posty: 35

Post2022-01-15, 00:05    Aplikacje przydatne w branży OZE Odpowiedz z cytatem
Założ konto - wtedy będzie taka opcja. A jeśli chcesz tylko popatrzeć, jak to działa, to przecież demo w 100 proc. wystarczy Wink
patro





Dołączył: 20 Maj 2014
Posty: 64

Post2022-01-17, 08:44    Aplikacje przydatne w branży OZE Odpowiedz z cytatem
Ok, no to jeszcze jedna istotna kwestia - faktycznie zamawialiście przez aplikację i wyszło zdecydowanie najtaniej? Interesuje mnie konkret Wink
kotka





Dołączył: 21 Maj 2014
Posty: 35

Post2022-01-18, 23:24    Aplikacje przydatne w branży OZE Odpowiedz z cytatem
Tak było. Tzn. niegdzie indziej nie znalazłem taniej. Ale przecież łatwo możesz to sprawdzić. Zacznij szukać jakiejś rzeczy, porównaj z cenami w sieci. Kilka minut i coś powinno z tego wyjść.
patro





Dołączył: 20 Maj 2014
Posty: 64

Post2022-01-27, 13:48    Aplikacje przydatne w branży OZE Odpowiedz z cytatem
Zamówienie poszło. Faktycznie część wyszła najtaniej. 2 dni po zamówieniu u nas, tak więc całość oceniam mega pozytywnie. Po kolejnych zamówieniach będę wiedzieć więcej, natomiast na ten moment wszystko fajnie się spieło.
Strona główna forum » Prowadzenie biznesu, pomysły na nowy biznes » Aplikacje przydatne w branży OZE
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm