pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Hydepark » co powiecie o butach gabor

co powiecie o butach gabor

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Floki





Dołączył: 22 Kwi 2015
Posty: 9

Post2015-04-28, 18:22    co powiecie o butach gabor Odpowiedz z cytatem
Witam nie wiem czy na forum są kobiety ale mimo wszystko zapytam... wraz z nadejściem wiosny chciałabym kupić sobie ze dwie, trzy pary nowych butów, od jakiegoś czasu mam problemy ze stopami tzn. pojawiają mi się haluksy pewnie jest to efekt chodzenie w szpilkach już od wielu lat, dlatego teraz obuwie jest dla mnie bardzo ważne i nie chcę na nim oszczędzać, wpadły mi w oko czółenka i baleriny gabor, co wy na to? możecie coś więcej o nich powiedzieć czy są wygodne? bo to dla mnie najważniejsze ...
Reklamy
gumis





Dołączył: 20 Kwi 2015
Posty: 7

Post2015-04-28, 18:33    co powiecie o butach gabor Odpowiedz z cytatem
Osobiście bardzo sobie chwalę buty tej firmy - miałam dwa modele w tym baleriny gabor, świetnie sprawowały się przez kilka lat. Krótko mówiąc udana inwestycja, no i buty były moim zdaniem bardzo wygodne, świetnie wyprofilowane i tak dalej.

Ostatnio zmieniony przez gumis dnia 2015-06-24, 13:59, w całości zmieniany 1 raz
Gerwazy





Dołączył: 19 Kwi 2015
Posty: 8

Post2015-04-29, 10:18    co powiecie o butach gabor Odpowiedz z cytatem
Generalnie na obuwiu nie ma co oszczędzać. Jeśli Ci się podobają to kupuj i nie zwlekaj. Marki nie znam ale chyba żeby sprawdzić to musisz przymierzyć. Nie wiem czy są one dostępne w sklepach stacjonarnych.
Floki





Dołączył: 22 Kwi 2015
Posty: 9

Post2015-04-29, 14:05    co powiecie o butach gabor Odpowiedz z cytatem
Cieszę się że macie takie zdanie o tych butach ponieważ właśnie wczoraj je kupiłam i mam nadzieje że będę tak samo zadowolona z nich ja wy ... też wychodzę z założenia że na butach się nie oszczędza tym bardzie że jak już wspomniałam mam wielkie problemy ze stopami od jakiegoś czasu i buty sa dla mnie bardzo ważne, póki co są bardzo wygodne mam nadzieje że posłużą
Kasior10





Dołączył: 09 Lut 2016
Posty: 49

Post2016-07-26, 17:27    co powiecie o butach gabor Odpowiedz z cytatem
Mnie zaopatruje Sklep LunaObuwie.pl to jeden z większych hurtowników na rynku więc mogę ich spytać co to za firma gabor i czy warto u nich coś kupić. Dam znać jak się dowiem.
Asoff





Dołączył: 11 Mar 2016
Posty: 259

Post2016-12-16, 09:39    co powiecie o butach gabor Odpowiedz z cytatem
Szczerze mówiąc nie miałam okazji chodzić w tych butach i znam te buty tylko z witryn sklepowych i reklam w Internecie i chyba również z telewizji. Nie mogę więc wypowiedzieć się na ich temat. Poza tym preferuje inny rodzaj obuwia, a dokładniej obuwie sportowe, które kupuje tutaj https://sklep.adrenaline.pl/pol_m_kobieta_buty_nike-sportswear-7130.html , bo sklep ma duża ofertę butów marki Nike w dużo niższych cenach od sklepów stacjonarnych a nawet od konkurencyjnych sklepów internetowych z obuwiem i odzieżą tej firmy a także innych firm produkujących obuwie i odzież sportową.
Szeplo





Dołączył: 14 Lut 2015
Posty: 80

Post2017-05-30, 18:38    co powiecie o butach gabor Odpowiedz z cytatem
Nie wiem co to są za buty muszę przyznać... Swoje nowe buty mam z multu.pl i tam jest sporo obuwia, w tym też baleriny. Może sprawdź tam buty?
Strona główna forum » Hydepark » co powiecie o butach gabor
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm