pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Prowadzenie biznesu, pomysły na nowy biznes » Cukiernia na nowym osiedlu

Cukiernia na nowym osiedlu

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
wiollke





Dołączył: 18 Lis 2015
Posty: 2

Post2015-11-18, 23:38    Cukiernia na nowym osiedlu Odpowiedz z cytatem
Mam talent cukierniczy, zastanawiam się czy inwestycja w cukiernie na nowo powstałym osiedlu to trafiony pomysł. Jak myślicie? A może cukiernia ze zdrowymi wypiekami?
Reklamy
Tomek P





Dołączył: 17 Lis 2015
Posty: 6

Post2015-11-19, 23:00    Cukiernia na nowym osiedlu Odpowiedz z cytatem
To jest dobry pomysł, chociaż musisz się rozejrzeć, czy w twojej okolicy nie ma żadnej cukierni sieciowej, bo na przykład u mnie w mieście, takie sieciówki pogrzebały niejedną cukiernię i to nawet z domowymi wypiekami, niestety... Konkurencja na tym rynku jest bardzo duża, u nas jest np 6 piekarni lokalnych i 13 cukierni, w tym 6 padło, a miasteczko wcale nie jest takie duże, więc musisz zrobić porządne rozeznanie w temacie, zanim się na cokolwiek zdecydujesz. Powodzenia:-)
libby





Dołączył: 17 Lis 2015
Posty: 7

Post2015-11-22, 23:25    Cukiernia na nowym osiedlu Odpowiedz z cytatem
A czy na tym osiedlu mieszkają już mieszkańcy? Zaczyna się zasiedlać? Zadaje takie pytanie, bo w mojej okolicy w maju lub czerwcu została otworzona cukiernia w nowo wybudowanym bloku. Lokal był naprawdę ładny, tylko blok był jeszcze niezamieszkany. Po trzech miesiącach zamknęli cukiernie, w momencie w którym zamknęli właśnie zaczęli wprowadzać się ludzie. Możliwe, że jeśli byliby choć trochę bardziej cierpliwi udałoby im się. Zwłaszcza, że święta za pasem i cukiernie mają wzięcie.
zerzewski





Dołączył: 24 Lis 2015
Posty: 3

Post2015-11-25, 11:24    Cukiernia na nowym osiedlu Odpowiedz z cytatem
Cukiernia jest zawsze na propsie:) Tylko musisz dosyć dobrze piec żeby się to opłacało, bo tylko wtedy będziesz miał klientówSmile
Marlyyn





Dołączył: 03 Mar 2015
Posty: 75

Post2016-03-01, 15:48    Cukiernia na nowym osiedlu Odpowiedz z cytatem
To jest super pomysł. Małe, przyjemne i klimatyczne lokale są teraz na topie. Odwiedza się je chętniej niż ogromne sieciówki. Na wyposażenie polecam zapoznać się z ofertą https://www.hybryda-gastro.pl, mają na prawdę duży wybór sprzętów gastronomicznych w dobrych cenach. Pamiętaj o ciekawym wystroju a jak dorzucisz jakieś "zdrowe" "eko" i "fit" produkty to na pewno będzie hit Smile
Dannnyp





Dołączył: 16 Lut 2016
Posty: 8
Miasto: Lublin

Post2016-03-02, 13:09    Cukiernia na nowym osiedlu Odpowiedz z cytatem
Zgadam się z innymi, to jest bardzo dobry pomysł.
getsmile





Dołączył: 21 Maj 2015
Posty: 181

Post2016-03-04, 10:17    Cukiernia na nowym osiedlu Odpowiedz z cytatem
Spiesz się, żeby nikt Ci nie podebrał pomysłu Smile
Kurt





Dołączył: 05 Mar 2016
Posty: 6
Miasto: Kraków

Post2016-03-05, 18:00    Cukiernia na nowym osiedlu Odpowiedz z cytatem
Oj tak cukiernia jest bardzo dobrym pomysłem, znam takich co od wielu lat siedzą w tej branży i na biedę na pewno nie narzekają.
agrrest





Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 13
Miasto: Kraków

Post2016-03-09, 12:04    Cukiernia na nowym osiedlu Odpowiedz z cytatem
Powinno wypalić. Tylko ograniczenie się tylko do słodyczy albo tylko ze zdrowymi wypiekami (które będą zapewne droższe) może nieco utrudnić biznes, bo ograniczy klientelę.
Strona główna forum » Prowadzenie biznesu, pomysły na nowy biznes » Cukiernia na nowym osiedlu
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm