pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Prowadzenie firmy, zakładanie nowej » Czy moge wystawiać faktury zwykłym programem z internetu ?

Czy moge wystawiać faktury zwykłym programem z internetu ?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
piotrek24





Dołączył: 16 Paź 2015
Posty: 3

Post2015-10-16, 14:39    Czy moge wystawiać faktury zwykłym programem z internetu ? Odpowiedz z cytatem
Dzień dobry. Czy moge wystawiać faktury zwykłym programem z internetu ?
Reklamy
tamara32





Dołączył: 17 Gru 2014
Posty: 60

Post2016-02-17, 07:26    Czy moge wystawiać faktury zwykłym programem z internetu ? Odpowiedz z cytatem
Teraz coraz więcej firm tak robi. Przy hurtowni to może przydałby się też taki program magazynowy. Przynajmniej można nad wszystkim zapanować.
magda906





Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 352

Post2016-03-13, 13:21    Czy moge wystawiać faktury zwykłym programem z internetu ? Odpowiedz z cytatem
Zapewne tak, ale możliwości takich programów są dość ograniczone. Pamiętaj też, że podstawy fakturowania trzeba mieć w głowie, Skorzystaj może z tego serwisu http://thak.pl/, gdzie jest wszystko o fakturowaniu dla przedsiębiorców. Przyda się.
Grzesiek02





Dołączył: 19 Lip 2016
Posty: 15

Post2016-07-26, 12:38    Czy moge wystawiać faktury zwykłym programem z internetu ? Odpowiedz z cytatem
Możesz, oczywiście. Tylko pamiętaj o dwóch rzeczach - sprawdzony program i jakiś zakres wiedzy z księgowości. Fakturowanie nie jest ciężkie, szczególnie jeśli używasz intuicyjnego programu, ale to zawsze odpowiedzialność. Jeśli chodzi o darmowy program do faktur https://tufaktura.pl, co do wiedzy to nie jestem w stanie podać Ci teraz skąd ja czerpałem informacje. Po prostu staraj się wystawiać faktury z głową, a w przypadku pytań nawet możesz pisać tu na forum Wink.
karinos





Dołączył: 25 Sie 2016
Posty: 26

Post2016-12-12, 10:37    Czy moge wystawiać faktury zwykłym programem z internetu ? Odpowiedz z cytatem
Są profesjonalne programy do fakturowania. Tutaj https://wfirma.pl/program-do-faktur-online masz jeden z nich. Jest to na tyle ważna rzecz, że warto w nią zainwestować. Taki program możesz zintegrować z wieloma innymi systemami w firmie co znacznie ułatwi Ci prace.
Szkot





Dołączył: 07 Lis 2013
Posty: 217

Post2018-01-31, 16:29    Czy moge wystawiać faktury zwykłym programem z internetu ? Odpowiedz z cytatem
Można, ale są to opcje dla małych firm.
Jagoda





Dołączył: 24 Wrz 2014
Posty: 22

Post2018-07-18, 22:19    Czy moge wystawiać faktury zwykłym programem z internetu ? Odpowiedz z cytatem
I też nie zawsze, bo ja na przykład nie mam głowy do takich programów, a do tego zawsze się boję czy aby na pewno są na bieżąco z przepisami. Jak już wspomniałam w innym wątku, bardzo łatwa w obsłudze i intuicyjna jest Chmura Faktur. Do tego bezpłatna i bez limitów.
Strona główna forum » Prowadzenie firmy, zakładanie nowej » Czy moge wystawiać faktury zwykłym programem z internetu ?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm