pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Wydarzenia, polityka » Czy Polska powinna wejść do strefy euro ?

Czy Polska powinna wejść do strefy euro ?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Autor Wiadomość
onedollarman





Dołączył: 13 Maj 2014
Posty: 240

Post2015-05-01, 10:55    Czy Polska powinna wejść do strefy euro ? Odpowiedz z cytatem
Miejmy nadzieję, że jednak później.
Reklamy
gregorio11





Dołączył: 04 Maj 2015
Posty: 9

Post2015-05-04, 12:44    Czy Polska powinna wejść do strefy euro ? Odpowiedz z cytatem
Jesli mam być szczery to mnie osobiście jest to obojętne. Nie wydaje mi się, żeby to miało jakiś strasznie negatywny wpływ na obywateli, myślę, że byłoby to raczej neutralne. Gadanie o podwyżkach cen to zwykła demagogia. Musi to mieć dla Polski więcej plusów niż minusów, inaczej olejmy sprawę.


Jak należy dbać o kuchnię ? Dlaczego kuchnia jest tak ważna w domu ? Trzeba się zastanowić na spokojnie, trzeba to przemyśleć sobie Wpis https://mamplanzmian.wordpress.com/2015/03/10/porzadki-w-kuchni/ najlepszy skłoni was do refleksji.

Ostatnio zmieniony przez gregorio11 dnia 2015-06-29, 11:10, w całości zmieniany 1 raz
dziobol





Dołączył: 04 Maj 2015
Posty: 10

Post2015-05-04, 20:53    Czy Polska powinna wejść do strefy euro ? Odpowiedz z cytatem
Wydaje mi się, że nie mamy się do czego spieszyć. Zostańmy przy tych naszych złotówkach. Poczekajmy jeszcze, poobserwujmy co się będzie działo w strefie euro. Nie przyspieszajmy wprowadzania euro.


Opłaty likwidacyjne dotyczą wielu Polaków, którzy korzystają z polis inwestycyjnych http://ubezpieczeenia.blog.com/2015/04/21/co-z-oplatami-likwidacyjnymi/ chcesz się dowiedzieć więcej zapraszam na boga

Ostatnio zmieniony przez dziobol dnia 2015-07-01, 21:21, w całości zmieniany 1 raz
Gerwazy





Dołączył: 19 Kwi 2015
Posty: 8

Post2015-05-04, 22:34    Czy Polska powinna wejść do strefy euro ? Odpowiedz z cytatem
Jestem zdania że wejście do strefy euro w dzisieszej sytuacji byłoby błedem i nierozważnym krokiem - mimo wszystko nie jesteśmy pewni czy Unia Europejska przetrzyma kolejne lata albo inaczej nie możemy być pewnie że przetrwa to bez uszczerbku na swoim budżecie


Marzy Ci się mały, biały domek? Pragniesz mieć dom jak z bajki? Zobacz na http://domjakzbajki.yolasite.com/ i dąż do celu.

Ostatnio zmieniony przez Gerwazy dnia 2015-06-30, 20:40, w całości zmieniany 1 raz
hryzantema





Dołączył: 04 Maj 2015
Posty: 9

Post2015-05-14, 07:30    Czy Polska powinna wejść do strefy euro ? Odpowiedz z cytatem
Nie mamy jeszcze po co wchodzić do tej strefy Euro..Bo jeszcze Polska nie jest gotowa na ten krok. Musimy to przemyśleć i wybrać jakieś inne rozwiązania. Zostać jeszcze przy naszych złotówkach i przeczekać z tym aby wchodzić właśnie w jakąś to inną walutę, szczególnie euro.
plastusik





Dołączył: 15 Maj 2015
Posty: 9

Post2015-05-15, 17:02    Czy Polska powinna wejść do strefy euro ? Odpowiedz z cytatem
No na razie to chyba nawet jakbyśmy chcieli to nie moglibyśmy wejść do strefy euro bo nie spełniamy warunków. Jesli Unia się nie rozleci to będziemy musieli wejść do strefy euro żeby nie być marginowanymi w Unii Europejskiej, bo przeciez nie o to chodzi.
Kaminkoty





Dołączył: 09 Maj 2015
Posty: 9

Post2015-05-15, 18:46    Czy Polska powinna wejść do strefy euro ? Odpowiedz z cytatem
To trudna sprawa do rozstrzygnięcia, jest wiele za i przeciw. Mnie też się wydaje, że teraz trzeba poobserwowac co się będzie działo w strefie euro, co się stanie w końcu z Grecją. w każdym bądź razie nie mamy chyba na razie się do czego spieszyć, choć może wtedy w końcu płace by poszły szybciej do góry?
honorata





Dołączył: 15 Maj 2015
Posty: 8

Post2015-05-15, 22:01    Czy Polska powinna wejść do strefy euro ? Odpowiedz z cytatem
Ja uważam, że może nam to jedynie zaszkodzić i te wszystkie zapewnienia polityczne, że wyjdzie Polsce to na dobre to tylko stek teoretycznych bzdur, które w nijaki sposób nie pokrywają się z praktyką. Dla biedniejszych, których jest najwięcej będzie to gwóźdź do trumny.
ana7766





Dołączył: 10 Kwi 2015
Posty: 9

Post2015-05-19, 23:46    Czy Polska powinna wejść do strefy euro ? Odpowiedz z cytatem
Nie chce panikować ale chyba muszę się zgodzić że to wszystko raczej nie zmierza ku dobremu bo jeszcze nie widziałem zeby bogatsze kraje chcialy sie dzielic (realnie) swoim dobytkiem/majatkiem/pieniedzmi jestesmy raczej na straconej pozycji no moze tylko trochę Wink
boqqu





Dołączył: 10 Maj 2015
Posty: 9

Post2015-05-21, 07:20    Czy Polska powinna wejść do strefy euro ? Odpowiedz z cytatem
Lepiej nie wchodzić. Bo moja pensja by mi na nic nie wystarczyła. Kto by nam wypłacał takie duże kwoty co miesiąc jak z tej kwoty tyle trzeba odprowadzić podatku. Nie rozumiem tej polityki jak ze zwykłego człowieka oni chcą tak obskubać kasę, dla mnie to jest niedorzeczne.
getsmile





Dołączył: 21 Maj 2015
Posty: 181

Post2015-05-22, 12:55    Czy Polska powinna wejść do strefy euro ? Odpowiedz z cytatem
Ja poczekałbym jeszcze kilka ładnych lat jak to się wszystko rozwinie. Unia coraz bardziej trzęsie się w posadach i tak na prawdę to nie wiadomo czy niedługo się nie rozpadnie. A przynajmniej w takiej formie jak jest obecnie.
Marlyyn





Dołączył: 03 Mar 2015
Posty: 75

Post2015-05-22, 15:54    Czy Polska powinna wejść do strefy euro ? Odpowiedz z cytatem
Pytanie nie jest, czy wchodzić, tylko kiedy będziemy musieli wejść. Po to została stworzona UE, aby między innym doprowadzić do unii walutowej. Weszliśmy do UE więc zgodziliśmy się na to, że kiedyś euro przyjmiemy, takie są prawa UE.
Palcikort





Dołączył: 11 Maj 2015
Posty: 9

Post2015-05-23, 10:02    Czy Polska powinna wejść do strefy euro ? Odpowiedz z cytatem
Nie powinna. To byłby armagedon, katastrofa i masakra. Nie można do niej wejść..Za co ja bym spłacił do końca mój kredyt, który wziąłem w złotówkach..Musiałby go spłacać w euro ? Czy w jakiej walucie..Nie chcę nawet myśleć bo mam go na 10 lat. Czyli trochę długo.
thryll





Dołączył: 24 Maj 2015
Posty: 9

Post2015-05-24, 18:39    Czy Polska powinna wejść do strefy euro ? Odpowiedz z cytatem
jaki armagedon? co ty człowieku wypisujesz? Kredyty można by brać w euro bo zarabialibyśmy w euro. Nic by się nie zmieniło, jedynie na plus ew. bo porównanie naszych dochodów z zachodem byłoby łatwiejsze więc byłby nacisk na zwiększenie poborów. Ceny by się nie zmieniły.
barabasz





Dołączył: 11 Maj 2015
Posty: 11

Post2015-05-25, 07:40    Czy Polska powinna wejść do strefy euro ? Odpowiedz z cytatem
NO źle pisze się nie zna i za bardzo go poniosło. Ja uważam, że jakbyśmy mieli euro u nas w kraju to wtedy by nam się normalnie stawki pensji wyrównały. Nie byłoby aż takich dużych podatków. Dla przykładu konsolę w kwocie 600 zł kupiłbym sobie taniej bo w kwocie 200euro.
Strona główna forum » Wydarzenia, polityka » Czy Polska powinna wejść do strefy euro ?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm