pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Marketing, reklama » Czy pozycjonowanie stron jest skuteczne?

Czy pozycjonowanie stron jest skuteczne?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny
Autor Wiadomość
LuckyGuy





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 156

Post2014-05-12, 10:54    Czy pozycjonowanie stron jest skuteczne? Odpowiedz z cytatem
Pozycjonowanie jest skuteczne, jeśli wykonywane jest przez profesjonalistów.
Reklamy
marek911





Dołączył: 14 Maj 2014
Posty: 2

Post2014-05-14, 20:45    Czy pozycjonowanie stron jest skuteczne? Odpowiedz z cytatem
Jeśli jesteś pracodawcą to powinieneś zlecić rekrutacje komuś kto się zna na tym. Ogólnie tak jak przedmówca powiedział , szukać specjalisty. Może wcale nie potrzeba zatrudniać człowieka od tego, na początek proponuję rozejrzeć się w internecie za pozycjonowaniem, określić słowa/frazy które Cię interesują, zadbać o zoptymalizowanie strony. Proponuję udać się do najlepszych specjalistów, np. Paweł Gątarek, Marta Gryszko, Radek Kubera itd. Sama elita , ale zrobią to dobrze i z głową. Pozdrawiam
Zibi





Dołączył: 07 Wrz 2012
Posty: 71

Post2014-05-19, 07:16    Czy pozycjonowanie stron jest skuteczne? Odpowiedz z cytatem
Ja bym powiedział, że pozycjonowanie jest bardzo skuteczne i nie masz sie nad czym zastanawiać tylko działaj.
Robert





Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 217

Post2014-07-10, 11:01    Czy pozycjonowanie stron jest skuteczne? Odpowiedz z cytatem
Według mnie jest skomplikowane i nie ma szans aby w kilka dni ogarnąć temat pozycjonowania.
magda906





Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 352

Post2014-07-28, 07:31    Czy pozycjonowanie stron jest skuteczne? Odpowiedz z cytatem
Dokładnie. Trzeba dobrze wiedzieć, co robić i jakie działania podejmować, by pozycjonowanie miało jakikolwiek sens i przynosiło efekty. Dlatego lepiej samodzielnie się w to nie bawić. Zbyt szybkie pięcie się w górę naszej witryny w wynikach wyszukiwania może zostać uznane przez wyszukiwarkę za sztucznie spowodowane a tym samym spadnie ona na sam koniec wyników. Właściwe słowa kluczowe, frazy, optymalizacja strony internetowej pod względem treści, linki i artykuły sponsorowane i tym podobne muszą być prowadzone jedynie przez specjalistów.
Bogacz0





Dołączył: 03 Lis 2011
Posty: 152

Post2014-08-05, 11:48    Czy pozycjonowanie stron jest skuteczne? Odpowiedz z cytatem
Ooo dzieki za tyle odpowiedzi Smile czyli warto pozycjonować, ale najlepiej skorzystać z profesjonalnej firmy.
ada





Dołączył: 29 Sie 2014
Posty: 12
Miasto: Łódź

Post2014-09-08, 09:36    Czy pozycjonowanie stron jest skuteczne? Odpowiedz z cytatem
Zgadzam się, że na pewno warto powierzyć pozycjonowanie swojej strony profesjonalistom, ale najpierw radziłabym wgryźć się choć trochę w temat samemu, by nie iść po radę do specjalisty całkiem w ciemno. Wiadomo, że są specjaliści i tzw. "specjaliści", którzy bez skrupułów wykorzystują niewiedzę klienta, który tylko słyszał, że jest coś takiego jak pozycjonowanie (a raczej że konkurencja coś takiego stosuje), ale już kompletnie nie wie czy to się je...
jasania23456





Dołączył: 28 Sty 2015
Posty: 20

Post2015-01-28, 16:31    Czy pozycjonowanie stron jest skuteczne? Odpowiedz z cytatem
Istnieją firmy które dla kilku słów kluczowych mogą wypozycjonować firmę nawet do 300 zł za rok. Myślę, że cena nie jest za dużo zwłaszcza że coś takiego faktycznie działa.
onedollarman





Dołączył: 13 Maj 2014
Posty: 240

Post2015-01-31, 22:00    Czy pozycjonowanie stron jest skuteczne? Odpowiedz z cytatem
300 zł na rok? To niedużo, ale jakoś trudno mi uwierzyć w efekt...
JerzyM





Dołączył: 10 Mar 2015
Posty: 7

Post2015-03-23, 13:52    Czy pozycjonowanie stron jest skuteczne? Odpowiedz z cytatem
Oczywiście można próbować pozycjonować samemu, ale ja bym polecał wcześniej mocno zorientować się w temacie. Prawda jest taka, że można więcej zaszkodzić niż pomóc swojej stronie. Dlatego też może jakiś kurs pozycjonerski, albo wynająć pozycjonera od którego się nauczysz? Warto tylko pamiętać, żeby to robić z głową i nie na własną rękę. Należy też pamiętać, że to jest czasochłonne zadanie, które nie zajmuję 15 minut dziennie (a jeśli zajmuje to nie liczmy na efekty).

Ja akurat zainwestowałem w firmę pozycjonerską z Gliwic - Invisio. Nie jestem co prawda ze śląska, ale wszystko załatwiamy telefonicznie i mailowo i jest okej. Widzę też już pierwsze wzrosty więc wiem, że kasa nie została wyrzucona w błoto Smile
dzierski





Dołączył: 30 Mar 2015
Posty: 7

Post2015-03-30, 11:10    Czy pozycjonowanie stron jest skuteczne? Odpowiedz z cytatem
To chyba bardziej chodziło by o to, żeby trafić na jakąś taką wiarygodną firmę nie uważacie właśnie tak? Bo pozycjonowanie może być skuteczne jeśli odpowiednia firma się tym zajmie i to będzie bardzo wtedy dobre takie rozwiązanie..samemu na początku byśmy mieli problem z tym by to rozkręcić.


Wiele zyskasz http://moda4u.soup.io/post/505592579/Towar-do-sklepu ceny lecą na łep!

Ostatnio zmieniony przez dzierski dnia 2015-05-04, 13:51, w całości zmieniany 1 raz
onedollarman





Dołączył: 13 Maj 2014
Posty: 240

Post2015-04-01, 14:08    Czy pozycjonowanie stron jest skuteczne? Odpowiedz z cytatem
Każda firma przedstawia się jako odpowiednia.
trzmielica





Dołączył: 18 Maj 2015
Posty: 43

Post2015-05-18, 12:01    Czy pozycjonowanie stron jest skuteczne? Odpowiedz z cytatem
zależy od fraz, jak są trudne to nawet kilkanaście miesiący
Bartek Damek





Dołączył: 22 Maj 2015
Posty: 3

Post2015-06-16, 11:49    Czy pozycjonowanie stron jest skuteczne? Odpowiedz z cytatem
Pozycjonowanie jest jak najbardziej skuteczne. Wyciągnie kasy od ludzi nieznających się na rzeczy - owszem, ale tylko i wyłącznie wtedy, kiedy firma jest nierzetelna i sama dobrze nie zna się na pozycjonowaniu. Nie od dziś wiadomo, że ludzie wchodzą na te strony, które są najwyżej w wynikach wyszukiwania, bo nie mają ani ochoty ani czasu przeglądać kolejnych. W niedoświadczonych rękach pozycjonowanie może stronie nawet zaszkodzić, więc zawsze polecam oddać to zadanie w ręce specjalistów, ale można na przykład zająć się samodzielnie optymalizacją strony. Przydatne artykuły, które pozwolą na samodzielne działania znajdziecie na http://www.ksiegapozycjonera.pl/
KarolMC





Dołączył: 15 Cze 2015
Posty: 8

Post2015-06-24, 20:56    Czy pozycjonowanie stron jest skuteczne? Odpowiedz z cytatem
Pozycjonowanie jest jak najabrdziej skuteczne. Zastanów się nad tym, jak sam wyszukujesz informacje Wink Przęgladasz zapewnie maks 2 strony wyników wyszukiwania i tyle. Więc jeżeli potencjalny klient szuka czegoś z twojej branży, zrobi to samo. Zatem warto powalczyć o wyższą pozycję. Niestety wiele osób oferuje swoje usługi w zakresie pozycjonowania, choć nie ma pojęcia o tym, co robi. Być może stąd wątpliwości co do tego typu działań. Strona musi być też oczywiście porząnie zoptymalizowana, bo to pozwoli ją porządnie pozycjonować Wink Mój przedmówca poleca Księgę Pozycjonera - znam tego bloga, czytam regularnie i takż polecam, jeśli ktoś jest zainteroswany tematem SEO Smile
Strona główna forum » Marketing, reklama » Czy pozycjonowanie stron jest skuteczne?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Idź do strony 1, 2  Następny

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm