pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Kursy walut, inne rynki i instrumenty finansowe » Czy to dobry czas na zakup euro?

Czy to dobry czas na zakup euro?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Eryk





Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 1

Post2014-01-28, 18:24    Czy to dobry czas na zakup euro? Odpowiedz z cytatem
Witam.
Za miesiąc wybieram się na narty w Alpy. Stanąłem prze trudnym dylematem, czy opłaca się na chwilę obecna zakupić około 3 tyś. euro. Przeglądając kursy walut zauważyłem, że ostatnio złotówka umocniła się względem dolara, lecz euro nieznacznie tylko drgnęło. Proszę o poradę czy to dobry okres na zakup euro, czy też warto jeszcze poczekać i zakupić przed samym wyjazdem. Pozdrawiam!
Reklamy
Bogacz0





Dołączył: 03 Lis 2011
Posty: 152

Post2014-02-04, 09:18    Czy to dobry czas na zakup euro? Odpowiedz z cytatem
Ostatnio euro leci w gorę, wiec ciezko powiedziec. Na giledzie w USA panuje od kilku dni kolor czerwony, ale tez nie widaomo ile to sie utrzyma.
Moneymaker





Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 210

Post2014-02-07, 08:47    Czy to dobry czas na zakup euro? Odpowiedz z cytatem
Według mnie nie zanosi sie na jakiś duży wzrost kursu, wiec leipiej poczekaj i moze cos spadnie.
Rolnik4





Dołączył: 06 Lis 2011
Posty: 149

Post2014-02-18, 08:52    Czy to dobry czas na zakup euro? Odpowiedz z cytatem
Moneymaker napisał:
Według mnie nie zanosi sie na jakiś duży wzrost kursu, wiec leipiej poczekaj i moze cos spadnie.



Dzisiaj euro 4,15zl myślisz że jeszcze poleci w dół ?
Strona główna forum » Kursy walut, inne rynki i instrumenty finansowe » Czy to dobry czas na zakup euro?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm