pieniadz.pl

Jesteś tu: Strona główna forum » Hydepark » Czy warto czytać o finansach?

Czy warto czytać o finansach?

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
wedo





Dołączył: 02 Lip 2016
Posty: 5

Post2016-07-02, 20:45    Czy warto czytać o finansach? Odpowiedz z cytatem
Czy warto jest czytać o finansach?

Ostatnio zmieniony przez wedo dnia 2019-03-17, 22:13, w całości zmieniany 1 raz
Reklamy
Amberus





Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 446

Post2016-07-03, 08:39    Czy warto czytać o finansach? Odpowiedz z cytatem
Oszczędzanie i sprawdzanie swoich wydatków zawsze miało sens. Obecnie mamy już możliwości aby zadbać o swoje fundusze jak i swą przyszłość w sposób bezpieczny i namacalny. Mając do dyspozycji dobre aktywa które nawet firma dostarczy nam do domu. Nie musi to być odkładanie setek zł. miesięcznie, wystarczy o wiele mniej a nawet w praktyce i samodzielnym dodatkowym działaniu uzyskamy dodatkową emeryturę czy wypłatę za darmo. Korzystam z tej formy i polecam ją innym, proszę się zapoznać - http://zarabianieodzaraz.pl.tl/Z%26%23322%3Bota-emerytura-_-biznes.htm
jjanik90


BMW
335i

Dołączył: 06 Lip 2016
Posty: 3
Miasto: Radom

Post2016-07-06, 14:48    Czy warto czytać o finansach? Odpowiedz z cytatem
Ja czytam non stop i sie dokształcam. Dzieki temu zarabiam coraz wiecej. Trzeba podnosic swoja wiedze i umiejetnosci. Jak cos to piszcie do mnie to poradzę co i jak.
pieniadz997





Dołączył: 16 Maj 2016
Posty: 17

Post2016-07-08, 17:07    Czy warto czytać o finansach? Odpowiedz z cytatem
Pewnie, że warto. Jak nie czytasz i się nie rozwijasz to znaczy, że stoisz w miejscu!
Kasior10





Dołączył: 09 Lut 2016
Posty: 49

Post2016-07-26, 05:13    Czy warto czytać o finansach? Odpowiedz z cytatem
Oczywiście, że warto czytać tego typu strony. Ja na przykład dzięki mojej dociekliwości znalazłem wreszcie dobry program do zarabiania pieniędzy online. Chodzi mi o futurenet. To coś jak facebook tyle, że FB cały zysk z reklam kasuje dla siebie Smile A futurenet dzieli się nim z użytkownikami. Co więcej, jest możliwe zbudowanie całej sieci osób poleconych, które zarabiają pieniądze dla nas Smile Poczytajcie sobie informacje z linku, który przytoczyłem. Nie sposób nie skorzystać Smile
Strona główna forum » Hydepark » Czy warto czytać o finansach?
Skocz do:  
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Recepcja
Login:
Hasło:
Pamiętaj mnie
Brak konta? Zarejestruj się!
Kursy walut 2024-02-29

Produkty finansowe na skróty:

Konta: Konta osobiste Konta młodzieżowe Konta firmowe Konta walutowe
Kredyty: Kredyty gotówkowe Kredyty mieszkaniowe Kredyty z dopłatą Kredyty dla firm